1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-03 17:30 Köptető 5 - 4 HFCB ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-03 18:15 L.É.C. 1 - 4 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-03 19:00 Láblabda 6 - 2 Bordogok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-03 19:45 Tökmindegy 4 - 2 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-03 20:30 Tünde Fc 0 - 2 Oranje ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-03 21:15 Másnapos Haverek 9 - 0 Mazsola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-10 17:30 Mazsola 2 - 7 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-01-10 18:15 HFCB 3 - 8 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-01-10 19:00 Colombus Crew 3 - 7 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-01-10 19:45 Bordogok FC 2 - 3 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-01-10 20:30 FC Móricz 11 - 4 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-01-10 21:15 Oranje 1 - 3 Másnapos Haverek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-17 17:30 Köptető 2 - 3 Másnapos Haverek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-17 18:15 L.É.C. 1 - 7 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-17 19:00 Láblabda 7 - 4 HFCB ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-17 19:45 Tökmindegy 6 - 7 Mazsola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-17 20:30 Tünde Fc 3 - 7 Bordogok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-17 21:15 Oranje 5 - 3 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-24 17:30 Colombus Crew 4 - 5 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-24 18:15 Másnapos Haverek 11 - 0 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-24 19:00 HFCB 3 - 2 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-24 19:45 Mazsola 3 - 8 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-24 20:30 Köptető 3 - 1 Oranje ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-24 21:15 Bordogok FC 3 - 7 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-31 17:30 Tökmindegy 7 - 4 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-31 18:15 FC Móricz 1 - 4 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-31 19:00 Láblabda 8 - 2 Másnapos Haverek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-31 19:45 Tünde Fc 1 - 7 HFCB ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-31 20:30 L.É.C. 1 - 8 Mazsola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-31 21:15 Oranje 4 - 2 Bordogok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-07 17:30 Tökmindegy 6 - 5 Oranje ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-07 18:15 Köptető 4 - 8 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-07 19:00 Másnapos Haverek 5 - 2 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-07 19:45 Mazsola 11 - 1 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-07 20:30 HFCB 3 - 4 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-07 21:15 Colombus Crew 3 - 6 Bordogok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-14 17:30 Tünde Fc 4 - 6 Másnapos Haverek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-14 18:15 L.É.C. 1 - 8 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-14 19:00 Láblabda 4 - 6 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-14 19:45 Bordogok FC 9 - 3 HFCB ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-14 20:30 FC Móricz 4 - 1 Mazsola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-14 21:15 Oranje 1 - 3 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-21 17:30 Láblabda 7 - 4 Oranje ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-21 18:15 Tökmindegy 6 - 3 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-21 19:00 Köptető 3 - 4 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-21 19:45 Másnapos Haverek 2 - 0 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-21 20:30 Mazsola 3 - 2 Bordogok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-21 21:15 HFCB 3 - 4 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-28 17:30 Tünde Fc 3 - 5 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-02-28 18:15 L.É.C. 2 - 4 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-02-28 19:00 Bordogok FC 2 - 6 Másnapos Haverek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-02-28 19:45 Colombus Crew 4 - 4 Mazsola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-02-28 20:30 FC Móricz 5 - 3 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-02-28 21:15 Oranje 1 - 7 HFCB ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-07 17:30 Tökmindegy 5 - 3 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-03-07 18:15 Láblabda 7 - 2 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-03-07 19:00 L.É.C. 2 - 5 Oranje ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-03-07 19:45 Köptető 6 - 3 Bordogok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-03-07 20:30 Másnapos Haverek 3 - 1 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
2022-03-07 21:15 Mazsola 7 - 4 HFCB ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Németh Béla
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-21 17:30 Tünde Fc 2 - 3 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-21 18:15 HFCB 3 - 2 Másnapos Haverek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-21 19:00 Colombus Crew 1 - 6 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-21 19:45 Bordogok FC 5 - 8 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-21 20:30 FC Móricz 0 - 8 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-21 21:15 Oranje 3 - 0 Mazsola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
© 2022 MLSZ - FociOne