1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-04 17:30 Tintás FC 2 - 1 Csaba Gyöngyei MTE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-04 18:15 Dokik és Kerkó 4 - 3 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-04 19:00 Kiábrándítók 3 - 6 Corvinus Futsal ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-04 19:45 Gizdálkodástudományi 2 - 8 Talpas Sir ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-04 20:30 BSC FC 3 - 3 Ülj le 1-es ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-04 21:15 Régi idők focija 2 - 4 MK DIR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-11 17:30 MK DIR 6 - 1 Tintás FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-11 18:15 Csaba Gyöngyei MTE 5 - 0 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-11 19:00 Talpas Sir 3 - 2 Kiábrándítók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-11 19:45 Corvinus Futsal 2 - 2 Dokik és Kerkó ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-11 20:30 Hege 5 - 7 BSC FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-11 21:15 Ülj le 1-es 0 - 1 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-18 17:30 BSC FC 0 - 3 Corvinus Futsal ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-01-18 18:15 Dokik és Kerkó 6 - 7 Talpas Sir ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-18 19:00 Kiábrándítók 1 - 3 Csaba Gyöngyei MTE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-18 19:45 Gizdálkodástudományi 3 - 3 MK DIR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-18 20:30 Tintás FC 1 - 8 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-18 21:15 Ülj le 1-es 2 - 2 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-25 17:30 Tintás FC 5 - 3 Ülj le 1-es ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-25 18:15 Régi idők focija 5 - 4 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-25 19:00 MK DIR 4 - 8 Kiábrándítók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-25 19:45 Csaba Gyöngyei MTE 1 - 4 Dokik és Kerkó ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-25 20:30 Talpas Sir 3 - 1 BSC FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-25 21:15 Corvinus Futsal 8 - 0 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-01 17:30 BSC FC 0 - 3 Csaba Gyöngyei MTE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-02-01 18:15 Dokik és Kerkó 4 - 2 MK DIR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-01 19:00 Kiábrándítók 2 - 5 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-01 19:45 Gizdálkodástudományi 7 - 2 Tintás FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-01 20:30 Hege 2 - 4 Talpas Sir ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-01 21:15 Ülj le 1-es 2 - 3 Corvinus Futsal ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-08 17:30 Gizdálkodástudományi 3 - 6 Ülj le 1-es ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-02-08 18:15 Tintás FC 5 - 3 Kiábrándítók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-02-08 19:00 Régi idők focija 1 - 2 Dokik és Kerkó ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-02-08 19:45 MK DIR 3 - 2 BSC FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-02-08 20:30 Csaba Gyöngyei MTE 2 - 4 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-02-08 21:15 Talpas Sir 0 - 3 Corvinus Futsal ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-15 17:30 BSC FC 2 - 7 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-15 18:15 Dokik és Kerkó 4 - 2 Tintás FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-15 19:00 Kiábrándítók 0 - 2 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-15 19:45 Corvinus Futsal 9 - 0 Csaba Gyöngyei MTE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-15 20:30 Hege 4 - 3 MK DIR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-15 21:15 Ülj le 1-es 3 - 3 Talpas Sir ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-22 17:30 MK DIR 3 - 6 Corvinus Futsal ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-22 18:15 Gizdálkodástudományi 1 - 4 Dokik és Kerkó ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-22 19:00 Tintás FC 3 - 2 BSC FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-22 19:45 Kiábrándítók 1 - 5 Ülj le 1-es ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-22 20:30 Régi idők focija 8 - 4 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-22 21:15 Csaba Gyöngyei MTE 4 - 3 Talpas Sir ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-01 17:30 Hege 0 - 2 Tintás FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-01 18:15 Dokik és Kerkó 11 - 4 Kiábrándítók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-01 19:00 Talpas Sir 6 - 2 MK DIR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-01 19:45 Ülj le 1-es 1 - 1 Csaba Gyöngyei MTE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-01 20:30 BSC FC 3 - 2 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-01 21:15 Corvinus Futsal 6 - 4 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-08 17:30 Gizdálkodástudományi 6 - 1 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-08 18:15 Kiábrándítók 6 - 3 BSC FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-08 19:00 Dokik és Kerkó 6 - 5 Ülj le 1-es ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-08 19:45 Tintás FC 2 - 7 Corvinus Futsal ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-08 20:30 Régi idők focija 6 - 2 Talpas Sir ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-08 21:15 MK DIR 2 - 6 Csaba Gyöngyei MTE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-22 17:30 Corvinus Futsal 10 - 1 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-22 18:15 Csaba Gyöngyei MTE 0 - 2 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-22 19:00 Ülj le 1-es 5 - 0 MK DIR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-22 19:45 Talpas Sir 4 - 2 Tintás FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-22 20:30 Hege 4 - 7 Kiábrándítók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-22 21:15 BSC FC 2 - 3 Dokik és Kerkó ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
© 2022 MLSZ - FociOne