1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-04 17:30 Kígyóvállúak 1 - 3 CsakaHíd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-04 18:15 KTK 3 - 2 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-04 19:00 Szoci Foci 2 - 2 FC Fejvadász ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-04 19:45 Iron FC 3 - 2 7UP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-04 20:30 Tao Te Kings 4 - 2 AZ Alkmaat ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-04 21:15 SZVAT 3 - 2 Fekete Sereg ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-11 17:30 Fekete Sereg 1 - 8 Tao Te Kings ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-11 18:15 AZ Alkmaat 2 - 5 Iron FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-11 19:00 7UP 3 - 5 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-11 19:45 FC Fejvadász 2 - 5 KTK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-11 20:30 Fagyos Frici 5 - 2 Kígyóvállúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-11 21:15 CsakaHíd 3 - 3 SZVAT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-18 17:30 Kígyóvállúak 3 - 8 FC Fejvadász ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-18 18:15 CsakaHíd 0 - 2 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-18 19:00 Szoci Foci 3 - 0 AZ Alkmaat ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-18 19:45 Iron FC 2 - 0 Fekete Sereg ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-18 20:30 Tao Te Kings 6 - 2 SZVAT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-18 21:15 KTK 4 - 2 7UP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-25 17:30 FC Fejvadász 3 - 2 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-25 18:15 SZVAT 1 - 9 Iron FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-25 19:00 Tao Te Kings 4 - 3 CsakaHíd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-25 19:45 AZ Alkmaat 1 - 2 KTK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-25 20:30 7UP 6 - 4 Kígyóvállúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-25 21:15 Fekete Sereg 1 - 3 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-01 17:30 Fagyos Frici 3 - 3 7UP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-01 18:15 KTK 3 - 2 Fekete Sereg ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-01 19:00 Szoci Foci 8 - 2 SZVAT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-01 19:45 Iron FC 3 - 4 Tao Te Kings ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-01 20:30 Kígyóvállúak 1 - 3 AZ Alkmaat ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-01 21:15 CsakaHíd 5 - 8 FC Fejvadász ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-08 17:30 Iron FC 6 - 0 CsakaHíd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-08 18:15 Tao Te Kings 3 - 3 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-08 19:00 SZVAT 2 - 5 KTK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-08 19:45 Fekete Sereg 2 - 5 Kígyóvállúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-08 20:30 AZ Alkmaat 0 - 3 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-08 21:15 7UP 6 - 1 FC Fejvadász ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-15 17:30 Kígyóvállúak 7 - 0 SZVAT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-15 18:15 KTK 3 - 2 Tao Te Kings ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-15 19:00 Szoci Foci 4 - 1 Iron FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-15 19:45 CsakaHíd 2 - 8 7UP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-15 20:30 Fagyos Frici 6 - 3 Fekete Sereg ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-15 21:15 FC Fejvadász 5 - 3 AZ Alkmaat ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-22 17:30 Szoci Foci 2 - 0 CsakaHíd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-22 18:15 Fekete Sereg 2 - 3 FC Fejvadász ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-22 19:00 Tao Te Kings 4 - 1 Kígyóvállúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-22 19:45 SZVAT 1 - 9 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-22 20:30 Iron FC 4 - 2 KTK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-02-22 21:15 AZ Alkmaat 3 - 9 7UP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-01 17:30 KTK 0 - 3 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-03-01 18:15 7UP 10 - 0 Fekete Sereg ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-01 19:00 Kígyóvállúak 5 - 8 Iron FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-01 19:45 FC Fejvadász 10 - 2 SZVAT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-01 20:30 CsakaHíd 5 - 2 AZ Alkmaat ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-01 21:15 Fagyos Frici 3 - 7 Tao Te Kings ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-08 17:30 SZVAT 3 - 6 7UP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-08 18:15 Szoci Foci 3 - 0 Kígyóvállúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-03-08 19:00 Iron FC 1 - 0 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-08 19:45 Tao Te Kings 6 - 1 FC Fejvadász ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-08 20:30 KTK 7 - 2 CsakaHíd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-08 21:15 Fekete Sereg 4 - 0 AZ Alkmaat ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-22 17:30 7UP 7 - 1 Tao Te Kings ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-22 18:15 AZ Alkmaat 8 - 4 SZVAT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-22 19:00 Kígyóvállúak 3 - 4 KTK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-22 19:45 FC Fejvadász 1 - 7 Iron FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-22 20:30 Fagyos Frici 2 - 0 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
2022-03-22 21:15 CsakaHíd 2 - 5 Fekete Sereg ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Vugrinecz Mátyás
© 2022 MLSZ - FociOne