1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-05 17:30 Sagrada Familia 3 - 3 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-05 18:15 Foghagyma Xd 0 - 3 Hanyag Elegancia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-05 19:00 SMK 3 - 6 Gang Békéscsaba ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-05 19:45 SÖR 1 - 5 Fröccs ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-05 20:30 “33” FC 13 - 2 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-05 21:15 BBC 0 - 9 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-12 17:30 Ehnaton 2 - 1 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-01-12 18:15 Kispesti Ágfalva FC 6 - 1 SÖR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-01-12 19:00 Fröccs 6 - 0 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-01-12 19:45 Gang Békéscsaba 2 - 0 Foghagyma Xd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-01-12 20:30 Hanyag Elegancia 5 - 3 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-01-12 21:15 Tibi Security 5 - 4 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-19 17:30 Sagrada Familia 4 - 6 Gang Békéscsaba ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-19 18:15 Foghagyma Xd 3 - 6 Fröccs ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-19 19:00 SMK 2 - 4 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-19 19:45 SÖR 0 - 4 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-19 20:30 “33” FC 14 - 1 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-01-19 21:15 Tibi Security 4 - 3 Hanyag Elegancia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-26 17:30 “33” FC 9 - 1 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-26 18:15 BBC 5 - 3 SÖR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-26 19:00 Ehnaton 9 - 3 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-26 19:45 Kispesti Ágfalva FC 4 - 4 Foghagyma Xd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-26 20:30 Fröccs 2 - 4 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-26 21:15 Gang Békéscsaba 0 - 5 Hanyag Elegancia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-02 17:30 Sagrada Familia 4 - 4 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-02 18:15 Foghagyma Xd 0 - 3 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-02-02 19:00 SMK 6 - 2 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-02 19:45 SÖR 0 - 14 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-02 20:30 Hanyag Elegancia 5 - 8 Fröccs ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-02 21:15 Tibi Security 2 - 3 Gang Békéscsaba ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-09 17:30 SÖR 3 - 6 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-09 18:15 “33” FC 3 - 0 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-02-09 19:00 BBC 7 - 1 Foghagyma Xd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-09 19:45 Ehnaton 6 - 4 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-09 20:30 Kispesti Ágfalva FC 1 - 2 Hanyag Elegancia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-09 21:15 Fröccs 7 - 0 Gang Békéscsaba ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-16 17:30 Sagrada Familia 5 - 5 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-16 18:15 Foghagyma Xd 0 - 3 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-02-16 19:00 SMK 4 - 2 SÖR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-16 19:45 Gang Békéscsaba 4 - 3 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-16 20:30 Hanyag Elegancia 2 - 3 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-02-16 21:15 Tibi Security 0 - 12 Fröccs ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-23 17:30 SMK 3 - 0 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-02-23 18:15 SÖR 2 - 4 Foghagyma Xd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-02-23 19:00 “33” FC 6 - 3 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-02-23 19:45 BBC 1 - 5 Hanyag Elegancia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-02-23 20:30 Ehnaton 3 - 3 Gang Békéscsaba ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-02-23 21:15 Kispesti Ágfalva FC 2 - 5 Fröccs ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-02 17:30 Sagrada Familia 3 - 4 SÖR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-03-02 18:15 Foghagyma Xd 0 - 3 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-03-02 19:00 Fröccs 2 - 9 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-03-02 19:45 Gang Békéscsaba 8 - 2 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-03-02 20:30 Hanyag Elegancia 0 - 10 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
2022-03-02 21:15 Tibi Security 3 - 2 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Weinber Péter
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-09 17:30 Foghagyma Xd 0 - 3 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-03-09 18:15 SMK 6 - 3 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-03-09 19:00 SÖR 3 - 5 Hanyag Elegancia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-03-09 19:45 “33” FC 4 - 3 Gang Békéscsaba ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-03-09 20:30 BBC 0 - 6 Fröccs ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
2022-03-09 21:15 Ehnaton 9 - 2 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Bartos Zoltán
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-16 17:30 Sagrada Familia 3 - 0 Foghagyma Xd ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-03-16 18:15 Kispesti Ágfalva FC 3 - 4 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-16 19:00 Fröccs 1 - 1 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-16 19:45 Gang Békéscsaba 4 - 4 SÖR ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-16 20:30 Hanyag Elegancia 5 - 3 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-03-16 21:15 Tibi Security 3 - 3 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
© 2022 MLSZ - FociOne