1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-06 17:30 FCF 3 - 3 Budakalász Butterflies ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-06 18:15 TrógerZ-Csepel 2 - 4 Fókusz SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-06 19:00 Gépállat FC 7 - 3 WC Firkászok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-06 19:45 Sajtburger SV 4 - 5 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-06 20:30 NonStop 6 - 0 Quassia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2022-01-06 21:15 Keménydió 5 - 6 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Róka Márton
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-13 17:30 Fókusz SE 1 - 4 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-13 18:15 WC Firkászok 1 - 7 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-13 19:00 SZISZ 4 - 7 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-13 19:45 Budakalász Butterflies 2 - 4 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-13 20:30 Százholdas Pagony 7 - 2 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-01-13 21:15 Quassia 3 - 4 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-20 17:30 NonStop 3 - 1 Budakalász Butterflies ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-20 18:15 TrógerZ-Csepel 3 - 5 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-20 19:00 Gépállat FC 5 - 2 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-20 19:45 Sajtburger SV 7 - 4 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-20 20:30 FCF 4 - 7 WC Firkászok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-20 21:15 Quassia 1 - 0 Fókusz SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-27 17:30 SZISZ 3 - 2 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-27 18:15 Keménydió 1 - 5 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-27 19:00 Gépállat FC 2 - 1 Quassia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-27 19:45 WC Firkászok 2 - 2 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-27 20:30 Százholdas Pagony 1 - 5 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-01-27 21:15 Budakalász Butterflies 3 - 6 Fókusz SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-03 17:30 NonStop 13 - 4 WC Firkászok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-03 18:15 TrógerZ-Csepel 2 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-03 19:00 FCF 1 - 3 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-03 19:45 Sajtburger SV 1 - 3 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-03 20:30 Fókusz SE 4 - 0 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-02-03 21:15 Quassia 0 - 3 Budakalász Butterflies ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-10 17:30 WC Firkászok 0 - 3 Fókusz SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-02-10 18:15 Gépállat FC 3 - 2 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-10 19:00 Keménydió 8 - 3 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-10 19:45 SZISZ 5 - 11 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-10 20:30 Sajtburger SV 4 - 3 Quassia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-02-10 21:15 Százholdas Pagony 3 - 0 Budakalász Butterflies ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-17 17:30 NonStop 2 - 1 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Czotter István
2022-02-17 18:15 Budakalász Butterflies 3 - 5 WC Firkászok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Czotter István
2022-02-17 19:00 TrógerZ-Csepel 5 - 7 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Czotter István
2022-02-17 19:45 FCF 3 - 5 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Czotter István
2022-02-17 20:30 Fókusz SE 5 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Czotter István
2022-02-17 21:15 Quassia 6 - 1 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Czotter István
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-24 17:30 FCF 2 - 1 Quassia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-24 18:15 Sajtburger SV 4 - 1 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-24 19:00 Gépállat FC 2 - 4 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-24 19:45 Keménydió 1 - 4 Fókusz SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-02-24 20:30 SZISZ 3 - 0 Budakalász Butterflies ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák -
2022-02-24 21:15 WC Firkászok 2 - 5 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-03 17:30 Százholdas Pagony 5 - 3 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-03-03 18:15 TrógerZ-Csepel 0 - 10 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-03-03 19:00 Fókusz SE 9 - 0 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-03-03 19:45 Budakalász Butterflies 2 - 2 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-03-03 20:30 NonStop 4 - 4 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
2022-03-03 21:15 Quassia 6 - 1 WC Firkászok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Herbály Lajos
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-10 17:30 TrógerZ-Csepel 2 - 4 Quassia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-10 18:15 FCF 1 - 7 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-10 19:00 Gépállat FC 5 - 2 Budakalász Butterflies ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-10 19:45 Sajtburger SV 3 - 3 Fókusz SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-10 20:30 Keménydió 4 - 4 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
2022-03-10 21:15 SZISZ 4 - 5 WC Firkászok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Harmath Zsolt
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-17 17:30 Fókusz SE 3 - 4 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-17 18:15 WC Firkászok 0 - 4 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-17 19:00 Százholdas Pagony 1 - 4 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-17 19:45 Budakalász Butterflies 1 - 3 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-17 20:30 NonStop 6 - 3 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2022-03-17 21:15 Quassia 3 - 3 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
© 2022 MLSZ - FociOne