1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-04 17:30 Szentek 7 - 1 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-04 18:15 Öregekotthona 3 - 5 Jogo Bonito ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-04 19:00 Szinevér SE 4 - 9 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-04 19:45 FC Mambu 3 - 2 Emercus ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-04 20:30 FavagoFC 3 - 1 Elit Line FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-04 21:15 Andorrai pékek 4 - 3 Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-11 17:30 Blue Boys 2 - 3 FavagoFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-01-11 18:15 Elit Line FC 0 - 8 Szentek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-01-11 19:00 BTH FC 1 - 11 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-01-11 19:45 Budai Ászok 7 - 4 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-01-11 20:30 Jogo Bonito 5 - 7 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-01-11 21:15 Emercus 7 - 4 Andorrai pékek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-18 17:30 FC Mambu 0 - 3 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű -
2022-01-18 18:15 Öregekotthona 8 - 2 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-18 19:00 Szinevér SE 10 - 4 Elit Line FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-18 19:45 Szentek 3 - 2 Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-18 20:30 FavagoFC 1 - 2 Andorrai pékek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-01-18 21:15 Emercus 4 - 5 Jogo Bonito ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-01-25 17:30 FavagoFC 7 - 6 Emercus ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Török Soma
2022-01-25 18:15 Andorrai pékek 2 - 5 Szentek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Török Soma
2022-01-25 19:00 Blue Boys 5 - 7 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Török Soma
2022-01-25 19:45 Elit Line FC 5 - 3 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Török Soma
2022-01-25 20:30 BTH FC 1 - 8 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Török Soma
2022-01-25 21:15 Budai Ászok 0 - 4 Jogo Bonito ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Török Soma
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-01 17:30 Szentek 4 - 2 FavagoFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-02-01 18:15 Öregekotthona 5 - 4 Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-02-01 19:00 Szinevér SE 10 - 6 Andorrai pékek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-02-01 19:45 FC Mambu 3 - 1 Elit Line FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-02-01 20:30 Jogo Bonito 9 - 2 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-02-01 21:15 Emercus 9 - 3 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-08 17:30 Szentek 3 - 5 Emercus ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Harmath Zsolt
2022-02-08 18:15 FavagoFC 5 - 5 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Harmath Zsolt
2022-02-08 19:00 Andorrai pékek 5 - 1 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Harmath Zsolt
2022-02-08 19:45 Blue Boys 4 - 2 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Harmath Zsolt
2022-02-08 20:30 Elit Line FC 4 - 6 Jogo Bonito ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Harmath Zsolt
2022-02-08 21:15 BTH FC 2 - 11 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Harmath Zsolt
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-15 17:30 FC Mambu 2 - 5 Andorrai pékek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-15 18:15 Öregekotthona 2 - 6 FavagoFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-15 19:00 Szinevér SE 2 - 7 Szentek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-15 19:45 Budai Ászok 3 - 2 Elit Line FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-15 20:30 Jogo Bonito 2 - 3 Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-15 21:15 Emercus 8 - 0 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-02-22 17:30 Szinevér SE 5 - 6 Emercus ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-22 18:15 Szentek 6 - 6 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-22 19:00 FavagoFC 3 - 2 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-22 19:45 Andorrai pékek 3 - 6 Jogo Bonito ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-22 20:30 Blue Boys 3 - 4 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2022-02-22 21:15 Elit Line FC 5 - 1 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-01 17:30 FC Mambu 1 - 4 Szentek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-01 18:15 Öregekotthona 4 - 8 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-01 19:00 BTH FC 0 - 4 Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-01 19:45 Budai Ászok 2 - 4 Andorrai pékek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-01 20:30 Jogo Bonito 5 - 4 FavagoFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-01 21:15 Emercus 5 - 1 Elit Line FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-08 17:30 Öregekotthona 2 - 7 Emercus ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-03-08 18:15 Szinevér SE 2 - 7 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-03-08 19:00 Szentek 2 - 2 Jogo Bonito ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-03-08 19:45 FavagoFC 6 - 7 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-03-08 20:30 Andorrai pékek 5 - 4 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
2022-03-08 21:15 Blue Boys 3 - 3 Elit Line FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Weinber Péter
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-22 17:30 BTH FC 4 - 5 FavagoFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-22 18:15 Elit Line FC 3 - 8 Andorrai pékek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-22 19:00 FC Mambu 3 - 5 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-22 19:45 Budai Ászok 4 - 7 Szentek ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-22 20:30 Jogo Bonito 3 - 2 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
2022-03-22 21:15 Emercus 5 - 3 Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Takács Zoltán
© 2022 MLSZ - FociOne