1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-28 18:15 Tünde Fc 5 - 1 Solar FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-03-28 19:00 Kevert Pálesz 3 - 1 Acrab Castilla ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-03-28 19:45 L.É.C. 0 - 5 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-03-28 20:30 Férg SE 2 - 3 BEAC Juniors ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-03-28 21:15 Tökmindegy 14 - 2 Gyíkok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-06-07 20:30 100 db-os színes ceruza készlet 3 - 4 FootPanda ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-04 18:15 Gyíkok 6 - 4 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-04 19:00 FootPanda 5 - 3 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-04 19:45 Kellemetlen ellenfél 2 - 3 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-04 20:30 Acrab Castilla 5 - 2 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-04 21:15 Solar FC 4 - 9 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-07 19:45 BEAC Juniors 0 - 3 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-11 18:15 Kevert Pálesz 3 - 1 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-11 19:00 L.É.C. 4 - 1 BEAC Juniors ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-11 19:45 Tünde Fc 2 - 4 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-11 20:30 Férg SE 0 - 10 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-11 21:15 Solar FC 2 - 6 Acrab Castilla ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-07 21:15 100 db-os színes ceruza készlet 3 - 0 Gyíkok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-25 17:30 Tökmindegy 10 - 5 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-25 18:15 Férg SE 1 - 5 Solar FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-25 19:00 Gyíkok 0 - 3 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-25 19:45 BEAC Juniors 0 - 16 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-25 20:30 FootPanda 2 - 10 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-25 21:15 Kellemetlen ellenfél 1 - 6 Acrab Castilla ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-02 17:30 Tünde Fc 5 - 2 BEAC Juniors ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Tóth Károly
2022-05-02 18:15 Kevert Pálesz 14 - 1 Gyíkok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Tóth Károly
2022-05-02 19:00 L.É.C. 4 - 10 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Tóth Károly
2022-05-02 19:45 100 db-os színes ceruza készlet 11 - 2 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Tóth Károly
2022-05-02 20:30 Acrab Castilla 2 - 4 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Tóth Károly
2022-05-02 21:15 Solar FC 3 - 9 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Tóth Károly
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-09 17:30 FootPanda 5 - 5 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-05-09 18:15 Férg SE 1 - 1 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-05-09 19:00 Tökmindegy 1 - 3 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-05-09 19:45 Gyíkok 3 - 4 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-05-09 20:30 BEAC Juniors 1 - 7 Acrab Castilla ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-05-09 21:15 100 db-os színes ceruza készlet 4 - 5 Solar FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-16 17:30 Acrab Castilla 11 - 1 Gyíkok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-16 18:15 Kevert Pálesz 4 - 1 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-16 19:00 Tünde Fc 6 - 8 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-16 19:45 Kellemetlen ellenfél 5 - 5 BEAC Juniors ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-16 20:30 L.É.C. 2 - 4 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-16 21:15 Solar FC 3 - 0 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-23 17:30 L.É.C. 5 - 1 Solar FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-05-23 18:15 100 db-os színes ceruza készlet 2 - 7 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-05-23 19:00 Férg SE 0 - 10 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-05-23 19:45 Tökmindegy 5 - 4 Acrab Castilla ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-05-23 20:30 Gyíkok 2 - 8 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-05-23 21:15 BEAC Juniors 1 - 11 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-30 17:30 FootPanda 5 - 4 Gyíkok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-30 18:15 Kevert Pálesz 4 - 4 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-30 19:00 Tünde Fc 3 - 5 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-30 19:45 Kellemetlen ellenfél 4 - 7 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-30 20:30 Acrab Castilla 9 - 0 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-05-30 21:15 Solar FC 1 - 4 BEAC Juniors ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-13 17:30 L.É.C. 2 - 8 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-06-13 18:15 Kevert Pálesz 1 - 0 Solar FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-06-13 19:00 100 db-os színes ceruza készlet 3 - 6 Acrab Castilla ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-06-13 19:45 Férg SE 3 - 10 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-06-13 20:30 Tökmindegy 13 - 4 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-06-13 21:15 Gyíkok 3 - 4 BEAC Juniors ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-20 17:30 BEAC Juniors 0 - 10 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-20 18:15 Kellemetlen ellenfél 7 - 2 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-20 19:00 FootPanda 3 - 4 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-20 19:45 Tünde Fc 0 - 3 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-20 20:30 Acrab Castilla 11 - 4 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-20 21:15 Solar FC 0 - 3 Gyíkok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
© 2022 MLSZ - FociOne