1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-03-29 20:30 Banán 2 - 9 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-03-29 20:30 Fröccsös Döme 3 - 2 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Czotter István
2022-03-29 21:15 Öregekotthona 3 - 1 NEFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-03-29 21:15 Szinevér SE 5 - 2 Gagyesz FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Czotter István
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-05 20:30 Gagyesz FC 2 - 4 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-04-05 20:30 NEFC 4 - 1 Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-04-05 21:15 BTH FC 1 - 2 Banán ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-04-05 21:15 Budai Ászok 5 - 3 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-12 20:30 Banán 2 - 0 NEFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-04-12 20:30 Fröccsös Döme 2 - 2 Gagyesz FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-12 21:15 Öregekotthona 3 - 8 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-04-12 21:15 Budai Ászok 5 - 4 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-19 20:30 Öregekotthona 3 - 4 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-04-19 20:30 Szinevér SE 2 - 1 Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Tóth Károly
2022-04-19 21:15 Gagyesz FC 1 - 2 Banán ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-04-19 21:15 NEFC 7 - 3 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Tóth Károly
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-26 20:30 Banán 4 - 5 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
2022-04-26 20:30 Fröccsös Döme 0 - 1 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-04-26 21:15 BTH FC 5 - 7 Gagyesz FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
2022-04-26 21:15 Budai Ászok 6 - 2 NEFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-03 20:30 Fröccsös Döme 3 - 4 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Tóth Károly
2022-05-03 20:30 Öregekotthona 3 - 5 Banán ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-05-03 21:15 Szinevér SE 11 - 5 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Tóth Károly
2022-05-03 21:15 Gagyesz FC 4 - 2 NEFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-10 20:30 Banán 1 - 5 Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-05-10 20:30 NEFC 5 - 9 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Czotter István
2022-05-10 21:15 BTH FC 2 - 7 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-05-10 21:15 Budai Ászok 6 - 1 Gagyesz FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Czotter István
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-17 20:30 Öregekotthona 3 - 5 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-05-17 21:15 Banán 2 - 4 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-24 20:30 Banán 2 - 3 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
2022-05-24 21:15 Budai Ászok 3 - 2 Szinevér SE ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-31 20:30 Szinevér SE 4 - 6 Banán ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2022-05-31 21:15 Öregekotthona 1 - 3 Budai Ászok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-17 20:30 Fröccsös Döme 4 - 2 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-05-17 21:15 Gagyesz FC 1 - 2 NEFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-24 20:30 NEFC 5 - 0 Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-05-24 21:15 Gagyesz FC 2 - 3 BTH FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-31 20:30 BTH FC 3 - 4 NEFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-05-31 21:15 Fröccsös Döme 3 - 1 Gagyesz FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
© 2022 MLSZ - FociOne