1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-02 09:00 szabad_napos - Közelítő Tél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-04-02 09:45 Bandó Karesz 8 - 0 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-04-02 10:30 FC Torpedo 3 - 0 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-04-02 11:15 Black Ram 0 - 3 Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-04-02 12:00 Szent Anna FC 3 - 4 Martin és a Mókusok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-04-02 12:45 SZABADNAP - AirXanyi Fc. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-09 09:00 Martin és a Mókusok 3 - 8 Black Ram ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-04-09 09:45 Kofola 5 - 13 FC Torpedo ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-04-09 10:30 Lafayette 0 - 3 Bandó Karesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-04-09 11:15 AirXanyi Fc. 3 - 1 Szent Anna FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-04-09 12:00 Közelítő Tél - SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-04-09 12:45 KRE Főnixek - szabad_napos ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-23 09:00 Bandó Karesz 5 - 0 Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-04-23 09:45 FC Torpedo 7 - 2 Martin és a Mókusok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-04-23 10:30 Black Ram 2 - 0 AirXanyi Fc. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-04-23 11:15 Közelítő Tél 4 - 0 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-04-23 12:00 Szent Anna FC - SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-04-23 12:45 szabad_napos - Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-04-30 09:00 AirXanyi Fc. 2 - 5 FC Torpedo ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2022-04-30 09:45 Martin és a Mókusok 3 - 3 Bandó Karesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2022-04-30 10:30 Szent Anna FC 6 - 2 Közelítő Tél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2022-04-30 11:15 Lafayette 2 - 3 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2022-04-30 12:00 Kofola - szabad_napos ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-04-30 12:45 SZABADNAP - Black Ram ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-07 09:00 Black Ram 0 - 3 Szent Anna FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-05-07 09:45 Bandó Karesz 5 - 0 AirXanyi Fc. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sóvári Dániel
2022-05-07 10:30 KRE Főnixek 4 - 3 Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sóvári Dániel
2022-05-07 11:15 Közelítő Tél 5 - 0 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sóvári Dániel
2022-05-07 12:00 FC Torpedo - SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-05-07 12:45 szabad_napos - Martin és a Mókusok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-14 09:00 Szent Anna FC 1 - 4 FC Torpedo ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-05-14 09:45 Black Ram 2 - 0 Közelítő Tél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-05-14 10:30 Martin és a Mókusok 2 - 3 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-05-14 11:15 Kofola 1 - 4 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-05-14 12:00 AirXanyi Fc. - szabad_napos ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-05-14 12:45 SZABADNAP - Bandó Karesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-21 09:00 Bandó Karesz 4 - 1 Szent Anna FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Németh Béla
2022-05-21 09:45 FC Torpedo 2 - 1 Black Ram ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Németh Béla
2022-05-21 10:30 Lafayette 2 - 7 Martin és a Mókusok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Németh Béla
2022-05-21 11:15 KRE Főnixek 2 - 0 AirXanyi Fc. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Németh Béla
2022-05-21 12:00 Közelítő Tél 7 - 0 Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Németh Béla
2022-05-21 12:45 szabad_napos - SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-05-28 09:00 Black Ram 4 - 2 Bandó Karesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kovács Péter
2022-05-28 09:45 FC Torpedo 4 - 2 Közelítő Tél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kovács Péter
2022-05-28 10:30 AirXanyi Fc. 5 - 0 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kovács Péter
2022-05-28 11:15 Martin és a Mókusok 8 - 2 Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kovács Péter
2022-05-28 12:00 Szent Anna FC - szabad_napos ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-05-28 12:45 SZABADNAP - KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-04 09:00 Bandó Karesz 1 - 4 FC Torpedo ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-04 09:45 Kofola 2 - 5 AirXanyi Fc. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-04 10:30 KRE Főnixek 9 - 3 Szent Anna FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-04 11:15 Közelítő Tél 2 - 3 Martin és a Mókusok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-04 12:00 Lafayette - SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-06-04 12:45 szabad_napos - Black Ram ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-11 09:00 Bandó Karesz 7 - 2 Közelítő Tél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-11 09:45 Black Ram 2 - 1 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-11 10:30 Szent Anna FC 3 - 0 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-11 11:15 AirXanyi Fc. 4 - 1 Martin és a Mókusok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sóvári Dániel
2022-06-11 12:00 FC Torpedo - szabad_napos ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-06-11 12:45 SZABADNAP - Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-18 09:00 Kofola 1 - 4 Szent Anna FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kovács Péter
2022-06-18 09:45 Lafayette 0 - 7 Black Ram ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kovács Péter
2022-06-18 10:30 KRE Főnixek 3 - 8 FC Torpedo ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kovács Péter
2022-06-18 11:15 Közelítő Tél 0 - 3 AirXanyi Fc. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-06-18 12:00 szabad_napos - Bandó Karesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-06-18 12:45 Martin és a Mókusok - SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
© 2022 MLSZ - FociOne