1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-27 19:00 Le Rogue Lacoste 9 - 3 Sexpecto Patronum 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2022-06-27 19:45 Kvikerz 3 - 3 Told meg és Uralkodj! 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2022-06-27 20:30 Tünde Fc 3 - 5 Banán 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2022-06-27 21:15 Óbuda Betyars 1 - 4 Kevert Pálesz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-04 19:00 Tünde Fc 2 - 4 Le Rogue Lacoste 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-07-04 19:45 Kvikerz 2 - 7 Sexpecto Patronum 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-07-04 20:30 Óbuda Betyars 4 - 0 Told meg és Uralkodj! 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-07-04 21:15 Kevert Pálesz 0 - 1 Banán 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-11 19:00 Óbuda Betyars 5 - 3 Kvikerz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-07-11 19:45 Kevert Pálesz 3 - 1 Le Rogue Lacoste 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-07-11 20:30 Tünde Fc 5 - 5 Sexpecto Patronum 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-07-11 21:15 Banán 3 - 4 Told meg és Uralkodj! 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-18 19:00 Kevert Pálesz 3 - 1 Tünde Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-07-18 19:45 Banán 3 - 5 Kvikerz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-07-18 20:30 Told meg és Uralkodj! 3 - 1 Le Rogue Lacoste 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-07-18 21:15 Óbuda Betyars 6 - 5 Sexpecto Patronum 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-25 19:00 Banán 0 - 5 Óbuda Betyars 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
2022-07-25 19:45 Told meg és Uralkodj! 3 - 0 Tünde Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-07-25 20:30 Kevert Pálesz 4 - 4 Sexpecto Patronum 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
2022-07-25 21:15 Le Rogue Lacoste 5 - 2 Kvikerz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-01 19:00 Told meg és Uralkodj! 1 - 1 Kevert Pálesz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
2022-08-01 19:45 Banán 1 - 7 Sexpecto Patronum 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
2022-08-01 20:30 Le Rogue Lacoste 3 - 7 Óbuda Betyars 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
2022-08-01 21:15 Kvikerz 3 - 5 Tünde Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-08 19:00 Told meg és Uralkodj! 8 - 5 Sexpecto Patronum 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-08-08 19:45 Le Rogue Lacoste 7 - 3 Banán 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-08-08 20:30 Kvikerz 2 - 3 Kevert Pálesz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-08-08 21:15 Tünde Fc 7 - 4 Óbuda Betyars 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-15 19:00 Óbuda Betyars 2 - 4 Le Rogue Lacoste 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-08-15 20:30 Kevert Pálesz 1 - 2 Told meg és Uralkodj! 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-22 20:30 Told meg és Uralkodj! 2 - 4 Le Rogue Lacoste 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
2022-08-22 21:15 Kevert Pálesz 3 - 5 Óbuda Betyars 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-29 20:30 Óbuda Betyars 0 - 7 Told meg és Uralkodj! 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-08-29 21:15 Le Rogue Lacoste 6 - 1 Kevert Pálesz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-15 19:45 Tünde Fc 6 - 5 Kvikerz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-08-15 21:15 Sexpecto Patronum 7 - 3 Banán 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-22 19:00 Banán 2 - 6 Kvikerz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
2022-08-22 19:45 Sexpecto Patronum 7 - 6 Tünde Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Nagy Gábor
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-29 19:00 Kvikerz 7 - 4 Sexpecto Patronum 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-08-29 19:45 Tünde Fc 6 - 2 Banán 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
© 2022 MLSZ - FociOne