1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-29 19:00 Favágó FC 3 - 9 Gang Békéscsaba 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-06-29 19:45 FC Mambu 0 - 2 Hege 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-06-29 20:30 Willem I 2 - 3 SMK 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-06-29 21:15 Szentek 4 - 2 Keménydió 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-06 19:00 Willem I 0 - 1 Favágó FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-06 19:45 FC Mambu 4 - 1 Gang Békéscsaba 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-06 20:30 Szentek 3 - 6 Hege 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-06 21:15 Keménydió 0 - 1 SMK 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-13 19:00 Szentek 0 - 3 FC Mambu 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-07-13 19:45 Keménydió 7 - 1 Favágó FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-07-13 20:30 Willem I 3 - 2 Gang Békéscsaba 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-07-13 21:15 SMK 0 - 3 Hege 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-20 19:00 Keménydió 3 - 0 Willem I 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-20 19:45 SMK 6 - 3 FC Mambu 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-20 20:30 Hege 4 - 3 Favágó FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-20 21:15 Szentek 7 - 3 Gang Békéscsaba 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-27 19:00 SMK 2 - 2 Szentek 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-07-27 19:45 Hege 6 - 3 Willem I 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-07-27 20:30 Keménydió 3 - 0 Gang Békéscsaba 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-07-27 21:15 Favágó FC 2 - 6 FC Mambu 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-03 19:00 Hege 0 - 3 Keménydió 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-08-03 19:45 SMK 5 - 3 Gang Békéscsaba 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-08-03 20:30 Favágó FC 2 - 2 Szentek 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-08-03 21:15 FC Mambu 4 - 5 Willem I 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-10 19:00 Hege 6 - 1 Gang Békéscsaba 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-08-10 19:45 Favágó FC 1 - 7 SMK 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-08-10 20:30 FC Mambu 1 - 4 Keménydió 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-08-10 21:15 Willem I 0 - 5 Szentek 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-17 19:00 SMK - Keménydió 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-08-17 20:30 Hege - Szentek 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-24 19:00 Hege - SMK 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-08-24 20:30 Szentek - Keménydió 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-31 19:00 Keménydió - Hege 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-08-31 20:30 SMK - Szentek 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-17 19:45 Gang Békéscsaba - Favágó FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-08-17 21:15 FC Mambu - Willem I 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-24 19:45 FC Mambu - Gang Békéscsaba 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-08-24 21:15 Willem I - Favágó FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-31 19:45 Favágó FC - FC Mambu 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-08-31 21:15 Gang Békéscsaba - Willem I 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
© 2022 MLSZ - FociOne