1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-29 19:00 Fröccsös Döme 1 - 3 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-06-29 19:45 Univerzum 4 - 0 DikkeTitten 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-06-29 20:30 Kaszáék 3 - 4 Lady Doxy 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2022-06-29 21:15 Facér FC 5 - 0 VINCENT MADDOX 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-06 19:00 Kaszáék 5 - 1 Fröccsös Döme 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-07-06 19:45 Univerzum 0 - 2 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-07-06 20:30 Facér FC 6 - 3 DikkeTitten 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-07-06 21:15 VINCENT MADDOX 1 - 2 Lady Doxy 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-13 19:00 Facér FC 3 - 3 Univerzum 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-07-13 19:45 VINCENT MADDOX 0 - 3 Fröccsös Döme 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-07-13 20:30 Kaszáék 1 - 4 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-07-13 21:15 Lady Doxy 5 - 1 DikkeTitten 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-20 19:00 VINCENT MADDOX 2 - 6 Kaszáék 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-07-20 19:45 Lady Doxy 4 - 5 Univerzum 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-07-20 20:30 DikkeTitten 3 - 4 Fröccsös Döme 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-07-20 21:15 Facér FC 3 - 2 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-27 19:00 Lady Doxy 5 - 3 Facér FC 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-27 19:45 DikkeTitten 2 - 2 Kaszáék 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-27 20:30 VINCENT MADDOX 4 - 3 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-07-27 21:15 Fröccsös Döme 1 - 1 Univerzum 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-03 19:00 DikkeTitten 5 - 4 VINCENT MADDOX 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-03 19:45 Lady Doxy 2 - 5 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-03 20:30 Fröccsös Döme 3 - 0 Facér FC 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-03 21:15 Univerzum 3 - 0 Kaszáék 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-10 19:00 DikkeTitten 2 - 7 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-08-10 19:45 Fröccsös Döme 3 - 0 Lady Doxy 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-08-10 20:30 Univerzum 6 - 6 VINCENT MADDOX 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-08-10 21:15 Kaszáék 4 - 0 Facér FC 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-17 19:00 Lady Doxy 1 - 0 Univerzum 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-08-17 20:30 Fröccsös Döme 3 - 4 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-24 19:00 Fröccsös Döme 4 - 2 Lady Doxy 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-24 20:30 Fókusz SE 3 - 1 Univerzum 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-31 19:00 Univerzum 2 - 3 Fröccsös Döme 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-08-31 20:30 Lady Doxy 0 - 5 Fókusz SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-17 19:45 Kaszáék 6 - 4 DikkeTitten 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-08-17 21:15 Facér FC 0 - 1 VINCENT MADDOX 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-24 19:45 Facér FC 3 - 6 Kaszáék 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-24 21:15 VINCENT MADDOX 4 - 1 DikkeTitten 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-31 19:45 DikkeTitten 2 - 1 Facér FC 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-08-31 21:15 Kaszáék 3 - 1 VINCENT MADDOX 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
© 2022 MLSZ - FociOne