1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-30 17:30 EGÖN 3 - 3 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-30 18:15 Névtelenek 8 - 2 HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-30 19:00 Viszmajorka 6 - 3 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-30 19:45 Atlantisz 5 - 3 Ésbarátai ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-30 20:30 Colombus Crew 4 - 10 Pincevadászok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-06-30 21:15 Sajtburger SV 2 - 0 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-07 17:30 Colombus Crew 5 - 2 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-07 18:15 Névtelenek 0 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-07 19:00 Sagrada Familia 1 - 0 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-07 19:45 Viszmajorka 3 - 2 Pincevadászok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-07 20:30 Sajtburger SV 6 - 3 Ésbarátai ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-07 21:15 Atlantisz 2 - 8 HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-14 17:30 Atlantisz 0 - 3 Névtelenek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-07-14 18:15 Viszmajorka 4 - 3 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-14 19:00 Gépállat FC 2 - 5 Ésbarátai ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-14 19:45 Sajtburger SV 2 - 5 HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-14 20:30 Sagrada Familia 3 - 3 Pincevadászok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-07-14 21:15 Colombus Crew 9 - 7 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-21 17:30 Viszmajorka 7 - 3 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-07-21 18:15 Sajtburger SV 3 - 0 Névtelenek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-07-21 19:00 Gépállat FC 4 - 3 HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-07-21 19:45 Atlantisz 3 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-07-21 20:30 Sagrada Familia 5 - 1 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-07-21 21:15 Ésbarátai 2 - 7 Pincevadászok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-28 17:30 Sajtburger SV 2 - 0 Atlantisz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
2022-07-28 18:15 Sagrada Familia 4 - 5 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
2022-07-28 19:00 Gépállat FC 0 - 3 Névtelenek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-07-28 19:45 Ésbarátai 4 - 2 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
2022-07-28 20:30 Viszmajorka 9 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
2022-07-28 21:15 Pincevadászok FC 5 - 3 HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-04 17:30 Sagrada Familia 6 - 12 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-04 18:15 Ésbarátai 2 - 7 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-04 19:00 Gépállat FC 5 - 2 Atlantisz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-04 19:45 Pincevadászok FC 6 - 4 Névtelenek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-04 20:30 HajCsatok 4 - 3 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-04 21:15 Sajtburger SV 6 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-11 17:30 Sagrada Familia 3 - 0 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-08-11 18:15 Ésbarátai 3 - 4 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
2022-08-11 19:00 Gépállat FC 3 - 2 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
2022-08-11 19:45 HajCsatok 3 - 5 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
2022-08-11 20:30 Pincevadászok FC 5 - 2 Atlantisz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Sarlak Farhang
2022-08-11 21:15 EGÖN 0 - 3 Névtelenek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-18 17:30 HajCsatok 2 - 4 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-18 18:15 EGÖN 0 - 1 Atlantisz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-18 19:00 Gépállat FC 5 - 4 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-18 19:45 Névtelenek 2 - 5 Colombus Crew ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-18 20:30 Pincevadászok FC 5 - 0 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-18 21:15 Ésbarátai 5 - 4 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-25 17:30 Ésbarátai 6 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-25 18:15 HajCsatok 0 - 0 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-25 19:00 Pincevadászok FC 6 - 1 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-25 19:45 EGÖN 0 - 3 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-08-25 20:30 Névtelenek 1 - 11 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-08-25 21:15 Colombus Crew 4 - 4 Atlantisz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-01 17:30 Névtelenek 2 - 0 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-01 18:15 Colombus Crew 6 - 3 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-01 19:00 EGÖN 1 - 5 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-01 19:45 HajCsatok 2 - 5 Ésbarátai ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-01 20:30 Pincevadászok FC 8 - 3 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-01 21:15 Atlantisz 1 - 6 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-08 17:30 HajCsatok 6 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-08 18:15 Névtelenek 0 - 3 Ésbarátai ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-08 19:00 Colombus Crew 3 - 4 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-08 19:45 EGÖN 4 - 9 Pincevadászok FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-08 20:30 Atlantisz 1 - 6 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-08 21:15 Viszmajorka 6 - 1 Sajtburger SV ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
© 2022 MLSZ - FociOne