1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-30 17:30 TrógerZ-Csepel 2 - 2 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-30 18:15 Tequila FC 3 - 1 Tingli-Tangli ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-30 19:00 Vörös Proletár 1 - 0 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-30 19:45 Jaguárok 2 - 3 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-30 20:30 FCF 3 - 1 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-06-30 21:15 Lázadók 4 - 2 Al-Karama ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-07 17:30 Vörös Proletár 6 - 2 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-07-07 18:15 Lázadók 9 - 2 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-07-07 19:00 Jaguárok 7 - 5 Al-Karama ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-07-07 19:45 FCF 3 - 2 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-07-07 20:30 Tequila FC 4 - 0 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-07-07 21:15 Tingli-Tangli 1 - 2 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-14 17:30 Jaguárok 0 - 1 Lázadók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Németh Béla
2022-07-14 18:15 Tingli-Tangli 3 - 10 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Németh Béla
2022-07-14 19:00 Vörös Proletár 6 - 1 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Németh Béla
2022-07-14 19:45 Tequila FC 8 - 2 Al-Karama ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Németh Béla
2022-07-14 20:30 FCF 6 - 1 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Németh Béla
2022-07-14 21:15 Labdavótspori 3 - 4 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Németh Béla
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-21 17:30 FCF 3 - 0 Vörös Proletár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-07-21 18:15 Tingli-Tangli 2 - 3 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-07-21 19:00 Tequila FC 2 - 2 Lázadók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-07-21 19:45 Jaguárok 2 - 1 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-07-21 20:30 Labdavótspori 0 - 6 Al-Karama ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-07-21 21:15 VIFON 2 - 2 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-28 17:30 Tequila FC 6 - 0 Jaguárok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Nagy Gábor
2022-07-28 18:15 Tingli-Tangli 0 - 3 Vörös Proletár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-07-28 19:00 Labdavótspori 1 - 14 Lázadók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Nagy Gábor
2022-07-28 19:45 VIFON 3 - 5 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Nagy Gábor
2022-07-28 20:30 FCF 4 - 3 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Nagy Gábor
2022-07-28 21:15 Polszki 2 - 9 Al-Karama ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Nagy Gábor
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-04 17:30 Labdavótspori 6 - 2 Jaguárok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-08-04 18:15 Tingli-Tangli 5 - 6 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-08-04 19:00 VIFON 1 - 5 Vörös Proletár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-08-04 19:45 Polszki 1 - 8 Lázadók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-08-04 20:30 Al-Karama 4 - 5 TrógerZ-Csepel ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-08-04 21:15 Tequila FC 2 - 1 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-11 17:30 Labdavótspori 1 - 7 Tequila FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-08-11 18:15 Tingli-Tangli 2 - 4 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-08-11 19:00 Polszki 6 - 6 Jaguárok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-08-11 19:45 Al-Karama 3 - 7 Vörös Proletár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-08-11 20:30 VIFON 2 - 2 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-08-11 21:15 TrógerZ-Csepel 0 - 3 Lázadók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-18 17:30 Polszki 0 - 3 Tequila FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-08-18 18:15 VIFON 4 - 2 Tingli-Tangli ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-08-18 19:00 Al-Karama 2 - 4 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-08-18 19:45 Labdavótspori 0 - 3 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-08-18 20:30 TrógerZ-Csepel 4 - 3 Jaguárok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-08-18 21:15 Lázadók 2 - 1 Vörös Proletár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-25 17:30 Polszki 8 - 0 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-08-25 18:15 Al-Karama 4 - 5 Tingli-Tangli ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-08-25 19:00 VIFON 2 - 2 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-08-25 19:45 TrógerZ-Csepel 0 - 3 Tequila FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-08-25 20:30 Lázadók 4 - 2 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Sarlak Farhang
2022-08-25 21:15 Vörös Proletár 3 - 0 Jaguárok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-01 17:30 Al-Karama 0 - 6 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-09-01 18:15 Lázadók 10 - 4 Tingli-Tangli ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-09-01 19:00 TrógerZ-Csepel 3 - 4 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-09-01 19:45 Polszki 4 - 3 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-09-01 20:30 Vörös Proletár 4 - 1 Tequila FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-09-01 21:15 Jaguárok 3 - 1 FCF ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-08 17:30 Al-Karama 5 - 9 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-08 18:15 Jaguárok 1 - 9 Tingli-Tangli ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-08 19:00 Lázadók 2 - 2 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-08 19:45 Vörös Proletár 3 - 2 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-08 20:30 TrógerZ-Csepel 4 - 6 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-08 21:15 FCF 1 - 0 Tequila FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
© 2022 MLSZ - FociOne