1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-06-27 19:30 Tripla CF 1 - 2 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-06-27 20:15 L.É.C. 0 - 3 Férg SE 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-06-27 21:00 Tao Te Kings 3 - 2 Hasra SL 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-08-09 21:15 Lúzer FC 3 - 10 Láblabda 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-04 19:00 Tao Te Kings 4 - 3 Tripla CF 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2022-07-04 19:45 L.É.C. 0 - 3 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2022-07-04 20:30 Lúzer FC 7 - 3 Férg SE 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2022-07-04 21:15 Láblabda 3 - 2 Hasra SL 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-11 19:00 Lúzer FC 5 - 2 L.É.C. 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-11 19:45 Láblabda 2 - 2 Tripla CF 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-11 20:30 Tao Te Kings 5 - 3 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-11 21:15 Hasra SL 1 - 2 Férg SE 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-18 19:00 Láblabda 3 - 5 Tao Te Kings 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-18 19:45 Hasra SL 1 - 2 L.É.C. 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-18 20:30 Férg SE 3 - 5 Tripla CF 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-18 21:15 Lúzer FC 3 - 2 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-07-25 19:00 Hasra SL 4 - 6 Lúzer FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-25 19:45 Férg SE 0 - 3 Tao Te Kings 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-25 20:30 Láblabda 2 - 0 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-07-25 21:15 Tripla CF 4 - 1 L.É.C. 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-01 19:00 Férg SE 0 - 2 Láblabda 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-01 19:45 Hasra SL 4 - 6 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-01 20:30 Tripla CF 2 - 4 Lúzer FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-01 21:15 L.É.C. 1 - 2 Tao Te Kings 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-08 19:00 Férg SE 0 - 4 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-08-08 19:45 Tripla CF 3 - 1 Hasra SL 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-08-08 20:30 L.É.C. 1 - 3 Láblabda 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-08-08 21:15 Tao Te Kings 2 - 2 Lúzer FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-15 19:00 Láblabda 8 - 1 Tao Te Kings 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-08-15 19:45 Lúzer FC 4 - 3 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-22 20:30 FC SDG 2 - 3 Tao Te Kings 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-22 21:15 Lúzer FC 1 - 8 Láblabda 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-29 19:00 Tao Te Kings 3 - 6 Lúzer FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-29 19:45 Láblabda 6 - 2 FC SDG 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugriencz Mátyás
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-15 20:30 Férg SE 7 - 1 Hasra SL 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-08-15 21:15 Tripla CF 7 - 2 L.É.C. 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-22 19:00 Férg SE 2 - 4 Tripla CF 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-22 19:45 Hasra SL 3 - 6 L.É.C. 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-08-29 20:30 Tripla CF 7 - 1 Hasra SL 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2022-08-29 21:15 L.É.C. 0 - 3 Férg SE 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
© 2022 MLSZ - FociOne