1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-19 17:30 Panna 7 - 11 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-19 18:15 Köptető 3 - 2 Classic X ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-19 19:00 TFSL 0 - 2 FK Buda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-19 19:45 Gizdálkodástudományi 3 - 1 Told meg és Uralkodj! ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-19 20:30 Le Rogue Lacoste 3 - 0 FC Ketonbeverő ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-09-19 21:15 Óbuda Betyars 0 - 6 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-26 17:30 TFSL 2 - 4 Panna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2022-09-26 18:15 Köptető 2 - 4 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2022-09-26 19:00 Kevert Pálesz 3 - 1 FC Ketonbeverő ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2022-09-26 19:45 Le Rogue Lacoste 4 - 1 FK Buda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2022-09-26 20:30 Óbuda Betyars 0 - 3 Told meg és Uralkodj! ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-09-26 21:15 Gizdálkodástudományi 0 - 5 Classic X ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-03 17:30 Gizdálkodástudományi 2 - 3 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-10-03 18:15 Le Rogue Lacoste 2 - 4 Panna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-10-03 19:00 FC Ketonbeverő 4 - 3 Told meg és Uralkodj! ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-10-03 19:45 Óbuda Betyars 2 - 1 Classic X ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-10-03 20:30 Kevert Pálesz 3 - 3 FK Buda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-10-03 21:15 TFSL 3 - 7 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-10 17:30 Le Rogue Lacoste 2 - 2 TFSL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-10 18:15 Óbuda Betyars 2 - 4 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-10 19:00 Kevert Pálesz 4 - 1 Panna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-10 19:45 Gizdálkodástudományi 4 - 12 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-10 20:30 FC Ketonbeverő 4 - 7 Classic X ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-10 21:15 Told meg és Uralkodj! 1 - 1 FK Buda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-17 17:30 Óbuda Betyars 1 - 1 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-17 18:15 Kevert Pálesz 3 - 0 TFSL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-10-17 19:00 FC Ketonbeverő 5 - 7 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-17 19:45 Told meg és Uralkodj! 3 - 6 Panna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-17 20:30 Le Rogue Lacoste 0 - 5 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-17 21:15 FK Buda 3 - 0 Classic X ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-24 17:30 Kevert Pálesz 4 - 2 Le Rogue Lacoste ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-24 18:15 FC Ketonbeverő 4 - 5 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-24 19:00 Told meg és Uralkodj! 3 - 3 TFSL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-24 19:45 FK Buda 2 - 1 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-24 20:30 Classic X 3 - 4 Panna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-24 21:15 Óbuda Betyars 2 - 4 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-07 17:30 FC Ketonbeverő 4 - 6 Óbuda Betyars ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-07 18:15 Told meg és Uralkodj! 2 - 8 Le Rogue Lacoste ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-07 19:00 FK Buda 5 - 2 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-07 19:45 Classic X 0 - 3 TFSL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-11-07 20:30 Kevert Pálesz 3 - 3 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-07 21:15 Panna 3 - 2 Köptető ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-14 17:30 Told meg és Uralkodj! 5 - 2 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-14 18:15 FK Buda 3 - 0 Óbuda Betyars ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-14 19:00 Classic X 3 - 4 Le Rogue Lacoste ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-14 19:45 FC Ketonbeverő 4 - 5 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-14 20:30 Panna 2 - 0 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-14 21:15 Köptető 6 - 2 TFSL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-21 17:30 Classic X 3 - 3 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-21 18:15 FK Buda 1 - 5 FC Ketonbeverő ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-21 19:00 Told meg és Uralkodj! 4 - 8 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-21 19:45 Panna 3 - 1 Óbuda Betyars ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-21 20:30 Köptető 1 - 3 Le Rogue Lacoste ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-21 21:15 TFSL 1 - 1 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Szilágyi Zoltán
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-28 17:30 Classic X 5 - 4 Told meg és Uralkodj! ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-11-28 18:15 FK Buda 3 - 2 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-11-28 19:00 Panna 4 - 1 FC Ketonbeverő ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-11-28 19:45 Köptető 1 - 1 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-11-28 20:30 TFSL 1 - 2 Óbuda Betyars ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-11-28 21:15 Gizdálkodástudományi 1 - 1 Le Rogue Lacoste ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-12-05 17:30 Classic X 0 - 3 Tökmindegy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-12-05 18:15 Panna 1 - 1 FK Buda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kömpf Gyula
2022-12-05 19:00 Köptető 1 - 3 Told meg és Uralkodj! ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kömpf Gyula
2022-12-05 19:45 TFSL 2 - 1 FC Ketonbeverő ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kömpf Gyula
2022-12-05 20:30 Gizdálkodástudományi 1 - 3 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kömpf Gyula
2022-12-05 21:15 Le Rogue Lacoste 3 - 2 Óbuda Betyars ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Kömpf Gyula
© 2022 MLSZ - FociOne