1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-19 17:30 Football club de Padre Pió 3 - 5 FC SDG ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-19 18:15 Rajk KT 4 - 2 Botlábúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-19 19:00 100 db-os színes ceruza készlet 1 - 3 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-19 19:45 MSC 6 - 3 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-19 20:30 Hasra SL 2 - 5 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-19 21:15 Férg SE 3 - 7 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-26 17:30 100 db-os színes ceruza készlet 10 - 3 Hasra SL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-26 18:15 MSC 8 - 0 Botlábúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-26 19:00 Football club de Padre Pió 2 - 4 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-26 19:45 Rajk KT 4 - 6 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-26 20:30 Férg SE 1 - 9 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-26 21:15 FC Móricz 5 - 3 FC SDG ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-03 17:30 MSC 3 - 3 Rajk KT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Boros Roland
2022-10-03 18:15 FC SDG 5 - 8 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Boros Roland
2022-10-03 19:00 100 db-os színes ceruza készlet 5 - 4 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Boros Roland
2022-10-03 19:45 Férg SE 0 - 7 Botlábúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Boros Roland
2022-10-03 20:30 Football club de Padre Pió 4 - 5 Hasra SL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Boros Roland
2022-10-03 21:15 FC Móricz 1 - 3 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Boros Roland
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-10 17:30 Football club de Padre Pió 0 - 3 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2022-10-10 18:15 Férg SE 3 - 7 Rajk KT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-10 19:00 FC Móricz 5 - 4 Hasra SL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-10 19:45 MSC 2 - 0 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-10 20:30 FC SDG 4 - 5 Botlábúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-10 21:15 FootPanda 2 - 2 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-17 17:30 Férg SE 0 - 13 MSC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-17 18:15 FC Móricz 4 - 4 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-17 19:00 FC SDG 3 - 2 Rajk KT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-17 19:45 FootPanda 2 - 3 Hasra SL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-17 20:30 Football club de Padre Pió 3 - 6 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-17 21:15 Kellemetlen ellenfél 6 - 3 Botlábúak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-24 17:30 FC Móricz 4 - 2 Football club de Padre Pió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Róka Márton
2022-10-24 18:15 FC SDG 3 - 9 MSC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Róka Márton
2022-10-24 19:00 FootPanda 9 - 5 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Róka Márton
2022-10-24 19:45 Kellemetlen ellenfél 3 - 3 Rajk KT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Róka Márton
2022-10-24 20:30 Botlábúak 3 - 2 Hasra SL ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Róka Márton
2022-10-24 21:15 Férg SE 1 - 2 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Róka Márton
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-07 17:30 FC SDG 4 - 1 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-07 18:15 Kellemetlen ellenfél 3 - 3 MSC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-07 19:00 Hasra SL 3 - 3 Rajk KT ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-07 19:45 FootPanda 5 - 6 Football club de Padre Pió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-07 20:30 FC Móricz 6 - 4 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-07 21:15 Botlábúak 13 - 4 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-14 17:30 FootPanda 0 - 3 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-14 18:15 Kellemetlen ellenfél 8 - 0 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-14 19:00 Rajk KT 5 - 2 100 db-os színes ceruza készlet ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-14 19:45 FC SDG 2 - 2 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-14 20:30 Botlábúak 7 - 6 Football club de Padre Pió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-14 21:15 Hasra SL 1 - 3 MSC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-21 17:30 Kellemetlen ellenfél 4 - 1 FC SDG ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-21 18:15 Hasra SL 2 - 3 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-21 19:00 FootPanda 4 - 4 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-21 19:45 Rajk KT 3 - 5 Football club de Padre Pió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-21 20:30 Botlábúak 2 - 6 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-21 21:15 100 db-os színes ceruza készlet 0 - 3 MSC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-28 17:30 Botlábúak 3 - 4 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-28 18:15 Rajk KT 3 - 3 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-28 19:00 Hasra SL 6 - 3 FC SDG ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-28 19:45 MSC 6 - 1 Football club de Padre Pió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-28 20:30 100 db-os színes ceruza készlet 4 - 5 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-11-28 21:15 Kellemetlen ellenfél 4 - 2 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-12-05 17:30 Rajk KT 3 - 7 FootPanda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-12-05 18:15 Hasra SL 3 - 11 Kellemetlen ellenfél ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-12-05 19:00 Botlábúak 2 - 4 Monster group ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-12-05 19:45 100 db-os színes ceruza készlet 1 - 2 FC SDG ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-12-05 20:30 Football club de Padre Pió 3 - 3 Férg SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-12-05 21:15 MSC 3 - 4 FC Móricz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
© 2022 MLSZ - FociOne