1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-20 17:30 Fanatic 12 - 2 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-20 17:30 Nyugati Sonka United 3 - 1 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-20 18:15 CSFNK 0 - 9 Slepp ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-20 18:15 Tempo Beton 4 - 4 TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-20 19:00 Kisoroszi Hentes Club 3 - 3 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-20 19:00 Szoci Foci 0 - 0 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-27 17:30 Kisoroszi Hentes Club 3 - 5 Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-27 17:30 CSFNK 2 - 1 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-27 18:15 Nyugati Sonka United 4 - 1 Slepp ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-27 18:15 Tempo Beton 1 - 2 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-27 19:00 Szoci Foci 2 - 3 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-09-27 19:00 L.É.C. 3 - 2 TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-04 17:30 Nyugati Sonka United 10 - 0 CSFNK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-04 17:30 Kisoroszi Hentes Club 3 - 0 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-10-04 18:15 Szoci Foci 1 - 2 Slepp ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-04 18:15 TótÉk 3 - 6 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-04 19:00 Tempo Beton 3 - 6 Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-04 19:00 L.É.C. 1 - 6 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-11 17:30 Szoci Foci 4 - 1 CSFNK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-11 17:30 TótÉk 0 - 2 Slepp ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-11 18:15 L.É.C. 1 - 3 Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-11 18:15 Nyugati Sonka United 7 - 2 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-11 19:00 Tempo Beton 2 - 0 Kisoroszi Hentes Club ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-11 19:00 BBC 4 - 3 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-18 17:30 BBC 5 - 3 Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-18 17:30 Fagyos Frici 3 - 5 Slepp ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-18 18:15 L.É.C. 1 - 6 Kisoroszi Hentes Club ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-18 18:15 Tempo Beton 4 - 2 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-18 19:00 Szoci Foci 0 - 3 Nyugati Sonka United ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-18 19:00 TótÉk 5 - 2 CSFNK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-25 17:30 TótÉk 2 - 4 Nyugati Sonka United ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-25 17:30 Slepp 2 - 1 Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-25 18:15 BBC 4 - 3 Kisoroszi Hentes Club ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-25 18:15 Fagyos Frici 6 - 6 CSFNK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-25 19:00 L.É.C. 0 - 8 Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-10-25 19:00 Szoci Foci 2 - 2 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-08 17:30 TótÉk 0 - 4 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-08 17:30 Slepp 2 - 6 Kisoroszi Hentes Club ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-08 18:15 BBC 2 - 1 Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-08 18:15 L.É.C. 1 - 1 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-08 19:00 Fagyos Frici 2 - 6 Nyugati Sonka United ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-08 19:00 Fanatic 5 - 3 CSFNK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-15 17:30 Fagyos Frici 0 - 1 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-15 17:30 TótÉk 3 - 0 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-15 18:15 Slepp 8 - 1 Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-15 18:15 Fanatic 1 - 3 Nyugati Sonka United ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-15 19:00 BBC 5 - 1 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-15 19:00 CSFNK 3 - 7 Kisoroszi Hentes Club ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-22 17:30 Fagyos Frici 5 - 3 TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-22 17:30 Fanatic 4 - 0 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-22 18:15 Slepp 5 - 0 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-22 18:15 CSFNK 3 - 2 Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-22 19:00 BBC 4 - 3 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-22 19:00 Kisoroszi Hentes Club 1 - 2 Nyugati Sonka United ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-29 17:30 Slepp 3 - 3 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-29 17:30 CSFNK 2 - 2 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-29 18:15 Fagyos Frici 6 - 2 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-29 18:15 Kisoroszi Hentes Club 3 - 4 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-29 19:00 Fanatic 7 - 3 TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-11-29 19:00 Nyugati Sonka United 6 - 1 Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-12-06 17:30 Slepp 4 - 0 Játék Csatárok Nélkül ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-12-06 17:30 Fanatic 4 - 5 Fagyos Frici ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-12-06 18:15 CSFNK 5 - 3 BBC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2022-12-06 18:15 Kisoroszi Hentes Club 4 - 1 TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2022-12-06 19:00 Nyugati Sonka United 3 - 0 L.É.C. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-12-06 19:00 Tempo Beton 1 - 1 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
© 2022 MLSZ - FociOne