1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-21 17:30 EGÖN 1 - 2 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-21 18:15 Ehnaton 2 - 3 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-21 19:00 Semmelweis Egyetem 1 - 2 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-21 19:45 XX. 3 - 2 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-21 20:30 Ricardo Faria Pimenta 1 - 4 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-21 21:15 Viszmajorka 6 - 3 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-28 17:30 Semmelweis Egyetem 1 - 1 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-28 18:15 Ehnaton 1 - 3 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-28 19:00 XX. 2 - 2 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-28 19:45 Ricardo Faria Pimenta 1 - 3 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-28 20:30 Viszmajorka 2 - 4 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-09-28 21:15 NonStop 4 - 6 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-05 17:30 Viszmajorka 1 - 2 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-05 18:15 Ricardo Faria Pimenta 3 - 3 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-05 19:00 Semmelweis Egyetem 0 - 1 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-05 19:45 XX. 4 - 2 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-05 20:30 Láblabda 3 - 2 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-05 21:15 NonStop 3 - 2 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-12 17:30 Ricardo Faria Pimenta 4 - 3 Semmelweis Egyetem ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-12 18:15 XX. 8 - 1 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-12 19:00 NonStop 3 - 3 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-12 19:45 Viszmajorka 4 - 0 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-12 20:30 Láblabda 8 - 1 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-12 21:15 Keménydió 2 - 1 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-19 17:30 NonStop 0 - 3 Semmelweis Egyetem ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-10-19 18:15 Láblabda 1 - 5 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-19 19:00 Viszmajorka 8 - 2 XX. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-19 19:45 SMK 3 - 5 “33” FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-19 20:30 Ricardo Faria Pimenta 1 - 3 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-19 21:15 Keménydió 1 - 0 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-26 17:30 Viszmajorka 4 - 3 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-26 18:15 Keménydió 3 - 5 Semmelweis Egyetem ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-26 19:00 SMK 3 - 1 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-26 19:45 Láblabda 5 - 2 XX. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-26 20:30 “33” FC 0 - 3 EGÖN ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-10-26 21:15 NonStop 7 - 5 Ricardo Faria Pimenta ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-02 17:30 Keménydió 1 - 1 Ricardo Faria Pimenta ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-02 18:15 Láblabda 3 - 8 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-02 19:00 “33” FC 0 - 3 Semmelweis Egyetem ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-11-02 19:45 SMK 1 - 5 XX. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-02 20:30 NonStop 2 - 3 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-02 21:15 EGÖN 0 - 1 Ehnaton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-09 17:30 Keménydió 3 - 1 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-09 18:15 “33” FC 0 - 3 Ricardo Faria Pimenta ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-11-09 19:00 SMK 4 - 6 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-09 19:45 Láblabda 5 - 5 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-09 20:30 EGÖN 2 - 3 XX. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-09 21:15 Ehnaton 2 - 1 Semmelweis Egyetem ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-16 17:30 SMK 2 - 3 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-16 18:15 Semmelweis Egyetem 4 - 4 XX. ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-16 19:00 Keménydió 3 - 3 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-16 19:45 EGÖN 4 - 5 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-16 20:30 Ehnaton 1 - 1 Ricardo Faria Pimenta ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-16 21:15 “33” FC 6 - 3 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-23 17:30 “33” FC 6 - 3 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-23 18:15 XX. 4 - 3 Ricardo Faria Pimenta ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-23 19:00 EGÖN 1 - 2 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-23 19:45 Ehnaton 6 - 1 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-23 20:30 Semmelweis Egyetem 1 - 2 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-23 21:15 SMK 1 - 0 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-30 17:30 “33” FC 0 - 3 Hege ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-11-30 18:15 EGÖN 5 - 4 SMK ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-30 19:00 Ehnaton 4 - 2 Keménydió ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-30 19:45 Semmelweis Egyetem 1 - 2 Láblabda ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-30 20:30 XX. 4 - 3 NonStop ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-11-30 21:15 Ricardo Faria Pimenta 1 - 5 Viszmajorka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
© 2022 MLSZ - FociOne