1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-22 17:30 Sagrada Familia 6 - 4 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-09-22 18:15 Százholdas Pagony 2 - 6 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-09-22 19:00 Gépállat FC 1 - 0 Mészár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-09-22 19:45 Artúr FC 4 - 2 CsakaBőr ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-09-22 20:30 Tibi Security 11 - 2 Hinta Mi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-09-22 21:15 Ülker 3 - 3 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-29 17:30 Tibi Security 1 - 5 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-29 18:15 Artúr FC 4 - 3 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-29 19:00 Gépállat FC 4 - 2 Hinta Mi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-29 19:45 Százholdas Pagony 7 - 7 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-29 20:30 Ülker 6 - 1 CsakaBőr ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-09-29 21:15 VIFON 1 - 1 Mészár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-06 17:30 VIFON 3 - 0 Hinta Mi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-06 18:15 Tibi Security 2 - 5 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-06 19:00 Gépállat FC 3 - 0 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-06 19:45 Ülker 8 - 3 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-06 20:30 Artúr FC 8 - 3 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
2022-10-06 21:15 Mészár 1 - 7 CsakaBőr ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Róka Márton
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-13 17:30 VIFON 2 - 2 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-13 18:15 Mészár 3 - 7 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-13 19:00 Gépállat FC 0 - 4 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-13 19:45 Artúr FC 7 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-13 20:30 Ülker 7 - 2 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-10-13 21:15 CsakaBőr 4 - 2 Hinta Mi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-20 17:30 Ülker 2 - 5 Artúr FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-20 18:15 VIFON 4 - 2 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-20 19:00 Gépállat FC 2 - 1 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-20 19:45 CsakaBőr 4 - 2 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-20 20:30 Mészár 5 - 6 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-20 21:15 Hinta Mi 1 - 8 Kispesti Ágfalva FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-27 17:30 CsakaBőr 6 - 3 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-27 18:15 Mészár 1 - 7 Artúr FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-27 19:00 VIFON 2 - 2 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-27 19:45 Hinta Mi 6 - 6 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-27 20:30 Kispesti Ágfalva FC 1 - 3 Sagrada Familia ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-10-27 21:15 Ülker 8 - 4 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-03 17:30 Mészár 3 - 12 Ülker ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Ősz Máté
2022-11-03 18:15 Kispesti Ágfalva FC 3 - 4 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Ősz Máté
2022-11-03 19:00 CsakaBőr 1 - 0 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Ősz Máté
2022-11-03 19:45 Hinta Mi 2 - 9 Artúr FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Ősz Máté
2022-11-03 20:30 VIFON 4 - 4 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Ősz Máté
2022-11-03 21:15 Sagrada Familia 8 - 6 Százholdas Pagony ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Ősz Máté
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-10 17:30 CsakaBőr 4 - 0 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-10 18:15 Százholdas Pagony 8 - 2 Tibi Security ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-10 19:00 Kispesti Ágfalva FC 2 - 2 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-10 19:45 Mészár 2 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-10 20:30 Sagrada Familia 4 - 8 Artúr FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-10 21:15 Hinta Mi 3 - 5 Ülker ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-17 17:30 Tibi Security 3 - 7 Artúr FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-17 18:15 Kispesti Ágfalva FC 6 - 1 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-17 19:00 Százholdas Pagony 2 - 6 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-17 19:45 Sagrada Familia 3 - 7 Ülker ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-17 20:30 CsakaBőr 9 - 4 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2022-11-17 21:15 Hinta Mi 6 - 3 Mészár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Takács Zoltán
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-24 17:30 Kispesti Ágfalva FC 7 - 1 CsakaBőr ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-24 18:15 Százholdas Pagony 2 - 1 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-24 19:00 Artúr FC 4 - 2 Gépállat FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-24 19:45 Hinta Mi 0 - 3 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2022-11-24 20:30 Sagrada Familia 5 - 2 Mészár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
2022-11-24 21:15 Tibi Security 3 - 8 Ülker ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Weinber Péter
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-12-01 17:30 Kispesti Ágfalva FC 2 - 2 SZISZ ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-12-01 18:15 Sagrada Familia 9 - 1 Hinta Mi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-12-01 19:00 Gépállat FC 4 - 4 Ülker ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-12-01 19:45 Tibi Security 4 - 1 Mészár ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-12-01 20:30 Artúr FC 5 - 1 VIFON ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2022-12-01 21:15 Százholdas Pagony 1 - 3 CsakaBőr ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
© 2022 MLSZ - FociOne