1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-09-22 20:30 Fekete Sereg 5 - 1 Kígyóvállúak ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-22 20:30 Favágó FC 6 - 1 Statikus Gumirugók ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-22 21:15 FC Mambu 9 - 1 Magnetó ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-22 21:15 Fröccsös Döme 3 - 5 Hobbi FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-09-29 20:30 Fekete Sereg 1 - 2 Favágó FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-29 20:30 Fröccsös Döme 1 - 0 Magnetó ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-29 21:15 FC Mambu 4 - 1 Statikus Gumirugók ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-29 21:15 Hobbi FC 4 - 4 Kígyóvállúak ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-10-06 20:30 Fekete Sereg 1 - 3 Statikus Gumirugók ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-06 20:30 Fröccsös Döme 1 - 3 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-06 21:15 Kígyóvállúak 2 - 4 Magnetó ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-06 21:15 Hobbi FC 2 - 3 Favágó FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-10-13 20:30 Magnetó 1 - 5 Favágó FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-13 20:30 Hobbi FC 5 - 0 Fekete Sereg ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-13 21:15 Kígyóvállúak 1 - 5 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-13 21:15 Fröccsös Döme 3 - 1 Statikus Gumirugók ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-10-20 20:30 Kígyóvállúak 1 - 2 Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-20 20:30 Hobbi FC 4 - 2 Statikus Gumirugók ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-20 21:15 Magnetó 6 - 5 Fekete Sereg ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-20 21:15 Favágó FC 3 - 5 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-10-27 20:30 Magnetó 2 - 1 Hobbi FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-27 20:30 Favágó FC 2 - 3 Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-27 21:15 Kígyóvállúak 3 - 1 Statikus Gumirugók ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-27 21:15 FC Mambu 2 - 1 Fekete Sereg ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-03 20:30 Magnetó 4 - 2 Statikus Gumirugók ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-11-03 20:30 FC Mambu 4 - 3 Hobbi FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-11-03 21:15 Fekete Sereg 0 - 3 Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-11-03 21:15 Favágó FC 6 - 2 Kígyóvállúak ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 1. csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-10 20:30 Favágó FC 2 - 2 Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
2020-11-10 21:15 Magnetó 4 - 1 FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
Rájátszás - Felsőház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 1. csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-17 20:30 Magnetó - Favágó FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
2020-11-17 21:15 FC Mambu - Fröccsös Döme ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
Rájátszás - Felsőház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 1. csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-24 20:30 Fröccsös Döme - Magnetó ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
2020-11-24 21:15 Favágó FC - FC Mambu ELTE Mérnök utcai sporttelep - 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
Rájátszás - Alsóház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 1. csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-10 20:30 Statikus Gumirugók 2 - 3 Fekete Sereg ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vass Levente
2020-11-10 21:15 Kígyóvállúak 0 - 4 Hobbi FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vass Levente
Rájátszás - Alsóház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 1. csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-17 20:30 Kígyóvállúak - Statikus Gumirugók ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vass Levente
2020-11-17 21:15 Hobbi FC - Fekete Sereg ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vass Levente
Rájátszás - Alsóház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 1. csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-24 20:30 Fekete Sereg - Kígyóvállúak ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vass Levente
2020-11-24 21:15 Statikus Gumirugók - Hobbi FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vass Levente
© 2021 MLSZ - FociOne