1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-22 17:30 Team Apuci 2 - 10 Aki ugrál FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-22 18:15 ELTEszünk zsebre 5 - 11 BP Fortuna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-22 19:00 Labdavótspori 8 - 2 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-22 19:45 Favágók 6 - 7 Blackhill Strippers ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-22 20:30 Polszki 10 - 1 Dinamo Vodka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-09-22 21:15 1CE6 1 - 7 Győrújfalu SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-29 17:30 Team Apuci 1 - 4 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-29 18:15 Polszki 5 - 1 Aki ugrál FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-29 19:00 Favágók 6 - 3 BP Fortuna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-29 19:45 ELTEszünk zsebre 3 - 3 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-29 20:30 1CE6 1 - 2 Blackhill Strippers ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-09-29 21:15 Győrújfalu SE 2 - 1 Dinamo Vodka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-06 17:30 Favágók 8 - 2 ELTEszünk zsebre ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-10-06 18:15 Polszki 3 - 1 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-10-06 19:00 Team Apuci 0 - 1 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-10-06 19:45 1CE6 3 - 5 BP Fortuna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-10-06 20:30 Győrújfalu SE 1 - 3 Aki ugrál FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-10-06 21:15 Dinamo Vodka 3 - 7 Blackhill Strippers ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-13 17:30 1CE6 5 - 3 ELTEszünk zsebre ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Takács Zoltán
2022-10-13 18:15 Polszki 10 - 0 Team Apuci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Takács Zoltán
2022-10-13 19:00 Győrújfalu SE 5 - 0 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Takács Zoltán
2022-10-13 19:45 Favágók 2 - 4 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Takács Zoltán
2022-10-13 20:30 Dinamo Vodka 0 - 5 BP Fortuna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Takács Zoltán
2022-10-13 21:15 Blackhill Strippers 2 - 8 Aki ugrál FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Takács Zoltán
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-20 17:30 1CE6 5 - 1 Favágók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-20 18:15 Győrújfalu SE 3 - 0 Team Apuci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-20 19:00 Dinamo Vodka 1 - 8 ELTEszünk zsebre ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-20 19:45 Blackhill Strippers 3 - 2 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-20 20:30 Polszki 2 - 2 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-20 21:15 Aki ugrál FC 6 - 6 BP Fortuna ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-27 17:30 Győrújfalu SE 3 - 5 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-27 18:15 Dinamo Vodka 2 - 6 Favágók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-27 19:00 Blackhill Strippers 8 - 2 Team Apuci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-27 19:45 Aki ugrál FC 5 - 4 ELTEszünk zsebre ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-27 20:30 BP Fortuna 0 - 4 Labdavótspori ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-10-27 21:15 1CE6 5 - 3 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-03 17:30 Dinamo Vodka 0 - 3 1CE6 ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-03 18:15 Blackhill Strippers 1 - 6 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-03 19:00 Aki ugrál FC 5 - 3 Favágók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-03 19:45 BP Fortuna 4 - 5 Team Apuci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-03 20:30 Győrújfalu SE 2 - 1 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-03 21:15 Labdavótspori 0 - 3 ELTEszünk zsebre ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-10 17:30 Blackhill Strippers 0 - 1 Győrújfalu SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-10 18:15 Aki ugrál FC 1 - 1 1CE6 ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-10 19:00 BP Fortuna 3 - 3 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-10 19:45 Dinamo Vodka 2 - 8 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-10 20:30 Labdavótspori 1 - 3 Favágók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
2022-11-10 21:15 ELTEszünk zsebre 8 - 6 Team Apuci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Vugrinecz Mátyás
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-17 17:30 Aki ugrál FC 7 - 1 Dinamo Vodka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-17 18:15 Blackhill Strippers 0 - 2 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-17 19:00 BP Fortuna 5 - 5 Győrújfalu SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-17 19:45 Labdavótspori 4 - 2 1CE6 ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-17 20:30 ELTEszünk zsebre 2 - 9 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-17 21:15 Team Apuci 0 - 3 Favágók ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Herbály Lajos
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-24 17:30 BP Fortuna 5 - 3 Blackhill Strippers ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-11-24 18:15 Aki ugrál FC 3 - 5 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-11-24 19:00 Labdavótspori 4 - 1 Dinamo Vodka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-11-24 19:45 ELTEszünk zsebre 1 - 5 Győrújfalu SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-11-24 20:30 Team Apuci 1 - 3 1CE6 ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
2022-11-24 21:15 Favágók 1 - 3 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Ősz Máté
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-12-01 17:30 BP Fortuna 2 - 1 Viva la Dózsa ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-12-01 18:15 Labdavótspori 1 - 4 Aki ugrál FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-12-01 19:00 ELTEszünk zsebre 4 - 9 Blackhill Strippers ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-12-01 19:45 Team Apuci 2 - 2 Dinamo Vodka ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-12-01 20:30 Favágók 3 - 3 Győrújfalu SE ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-12-01 21:15 Polszki 4 - 0 1CE6 ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya Weinber Péter
© 2022 MLSZ - FociOne