1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-22 17:30 Susogós Mackók 3 - 3 WC Firkászok NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-09-22 18:15 Solar FC 1 - 5 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-09-22 19:00 1860 Kisfröccs 5 - 6 Xanyi FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-09-22 19:45 Kígyóvállúak 6 - 2 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-09-22 20:30 ÉPITÜNK SE 1 - 4 AC Seppelisco Vivo NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2022-09-22 21:15 Ésbarátai 1 - 6 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Harmath Zsolt
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-29 17:30 Solar FC 1 - 4 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-29 18:15 1860 Kisfröccs 4 - 2 Kígyóvállúak NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-29 19:00 Susogós Mackók 3 - 2 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-29 19:45 ÉPITÜNK SE 4 - 8 Xanyi FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-29 20:30 Ésbarátai 0 - 2 WC Firkászok NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
2022-09-29 21:15 Gang Békéscsaba 5 - 3 AC Seppelisco Vivo NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Szilágyi Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-06 17:30 Susogós Mackók 3 - 1 Solar FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-06 18:15 Ésbarátai 8 - 3 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-06 19:00 1860 Kisfröccs 1 - 7 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-06 19:45 ÉPITÜNK SE 1 - 2 Kígyóvállúak NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-06 20:30 Gang Békéscsaba 4 - 4 Xanyi FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-06 21:15 AC Seppelisco Vivo 1 - 4 WC Firkászok NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-13 17:30 ÉPITÜNK SE 3 - 8 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-13 18:15 Ésbarátai 10 - 1 Solar FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-13 19:00 WC Firkászok 5 - 3 Xanyi FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-13 19:45 Susogós Mackók 5 - 2 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-13 20:30 AC Seppelisco Vivo 1 - 5 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-13 21:15 Gang Békéscsaba 4 - 1 Kígyóvállúak NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-20 17:30 Ésbarátai 5 - 3 Susogós Mackók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Oláh Krisztián
2022-10-20 18:15 Gang Békéscsaba 9 - 4 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Oláh Krisztián
2022-10-20 19:00 AC Seppelisco Vivo 6 - 4 Solar FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Oláh Krisztián
2022-10-20 19:45 WC Firkászok 3 - 0 Kígyóvállúak NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Oláh Krisztián
2022-10-20 20:30 ÉPITÜNK SE 3 - 5 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Oláh Krisztián
2022-10-20 21:15 Xanyi FC 0 - 14 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Oláh Krisztián
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-27 17:30 Gang Békéscsaba 8 - 4 ÉPITÜNK SE NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-27 18:15 AC Seppelisco Vivo 6 - 5 Susogós Mackók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-27 19:00 WC Firkászok 2 - 0 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-27 19:45 Xanyi FC 2 - 3 Solar FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-27 20:30 Hanyag Elegancia 3 - 2 Kígyóvállúak NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-10-27 21:15 Ésbarátai 2 - 3 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-03 17:30 AC Seppelisco Vivo 4 - 9 Ésbarátai NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya -
2022-11-03 18:15 WC Firkászok 3 - 0 ÉPITÜNK SE NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya -
2022-11-03 19:00 Xanyi FC 7 - 6 Susogós Mackók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Tóth Károly
2022-11-03 19:45 Hanyag Elegancia 10 - 2 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Tóth Károly
2022-11-03 20:30 Gang Békéscsaba 6 - 4 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Tóth Károly
2022-11-03 21:15 Kígyóvállúak 4 - 8 Solar FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Tóth Károly
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-10 17:30 WC Firkászok 1 - 2 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Káldi Gergő
2022-11-10 18:15 Xanyi FC 3 - 3 Ésbarátai NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Káldi Gergő
2022-11-10 19:00 Solar FC 4 - 3 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Káldi Gergő
2022-11-10 19:45 AC Seppelisco Vivo 3 - 5 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Káldi Gergő
2022-11-10 20:30 Kígyóvállúak 3 - 2 Susogós Mackók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Káldi Gergő
2022-11-10 21:15 Hanyag Elegancia 5 - 3 ÉPITÜNK SE NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Káldi Gergő
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-17 17:30 Xanyi FC 3 - 0 AC Seppelisco Vivo NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya -
2022-11-17 18:15 Hanyag Elegancia 3 - 2 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-11-17 19:00 Solar FC 3 - 3 ÉPITÜNK SE NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-11-17 19:45 Kígyóvállúak 2 - 4 Ésbarátai NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-11-17 20:30 WC Firkászok 0 - 4 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Weinber Péter
2022-11-17 21:15 1860 Kisfröccs 2 - 2 Susogós Mackók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Weinber Péter
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-24 17:30 Hanyag Elegancia 3 - 3 WC Firkászok NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-24 18:15 Xanyi FC 5 - 4 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-24 19:00 Solar FC 0 - 5 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-24 19:45 Kígyóvállúak 1 - 6 AC Seppelisco Vivo NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-24 20:30 1860 Kisfröccs 2 - 4 Ésbarátai NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
2022-11-24 21:15 Susogós Mackók 4 - 2 ÉPITÜNK SE NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Herbály Lajos
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-12-01 17:30 Hanyag Elegancia 4 - 1 Magic Monkeys NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Kóródi László
2022-12-01 18:15 Kígyóvállúak 4 - 4 Xanyi FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Kóródi László
2022-12-01 19:00 Solar FC 0 - 6 WC Firkászok NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Kóródi László
2022-12-01 19:45 1860 Kisfröccs 3 - 4 AC Seppelisco Vivo NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Kóródi László
2022-12-01 20:30 Susogós Mackók 2 - 3 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Kóródi László
2022-12-01 21:15 ÉPITÜNK SE 2 - 6 Ésbarátai NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 2. pálya Kóródi László
© 2022 MLSZ - FociOne