1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-20 20:30 Fröccsös Döme 5 - 1 MCC Aranycsapat 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-09-20 20:30 VINCENT MADDOX 3 - 6 Tepsi Fc 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-09-20 21:15 Gagyesz FC 3 - 4 CsepelBarca 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-09-20 21:15 Blue Boys 6 - 2 BTH FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-27 20:30 VINCENT MADDOX 4 - 3 Fröccsös Döme 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-09-27 20:30 Blue Boys 4 - 2 CsepelBarca 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-09-27 21:15 Gagyesz FC 3 - 1 MCC Aranycsapat 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-09-27 21:15 BTH FC 2 - 4 Tepsi Fc 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-04 20:30 Blue Boys 1 - 2 Gagyesz FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-10-04 20:30 VINCENT MADDOX 7 - 2 MCC Aranycsapat 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2022-10-04 21:15 BTH FC 3 - 4 Fröccsös Döme 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-10-04 21:15 Tepsi Fc 5 - 0 CsepelBarca 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-11 20:30 BTH FC 2 - 5 VINCENT MADDOX 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-10-11 20:30 CsepelBarca 2 - 3 Fröccsös Döme 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-10-11 21:15 Tepsi Fc 4 - 4 Gagyesz FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-10-11 21:15 Blue Boys 4 - 1 MCC Aranycsapat 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-18 20:30 Tepsi Fc 2 - 2 Blue Boys 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bárdi Gábor
2022-10-18 20:30 BTH FC 3 - 3 MCC Aranycsapat 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-10-18 21:15 CsepelBarca 4 - 3 VINCENT MADDOX 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bárdi Gábor
2022-10-18 21:15 Fröccsös Döme 3 - 0 Gagyesz FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-25 20:30 CsepelBarca 6 - 5 BTH FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
2022-10-25 20:30 Fröccsös Döme 1 - 2 Blue Boys 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-10-25 21:15 Tepsi Fc 3 - 0 MCC Aranycsapat 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
2022-10-25 21:15 Gagyesz FC 1 - 5 VINCENT MADDOX 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-08 20:30 CsepelBarca 4 - 0 MCC Aranycsapat 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
2022-11-08 20:30 Fröccsös Döme 2 - 4 Tepsi Fc 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-11-08 21:15 Gagyesz FC 2 - 1 BTH FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
2022-11-08 21:15 VINCENT MADDOX 3 - 6 Blue Boys 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-20 20:30 Tepsi Fc 6 - 3 VINCENT MADDOX 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-25 20:30 Blue Boys 2 - 1 Fröccsös Döme 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-27 20:30 Fröccsös Döme 3 - 4 VINCENT MADDOX 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-18 20:30 Blue Boys 2 - 2 Tepsi Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-08 20:30 Fröccsös Döme 2 - 4 Tepsi Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-11-08 21:15 VINCENT MADDOX 3 - 6 Blue Boys 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-15 20:30 VINCENT MADDOX 1 - 0 Fröccsös Döme 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2022-11-15 21:15 Tepsi Fc 1 - 4 Blue Boys 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
Rájátszás - Felsőház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-22 20:30 Fröccsös Döme 0 - 2 Blue Boys 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
2022-11-22 21:15 VINCENT MADDOX 4 - 3 Tepsi Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Kömpf Gyula
Rájátszás - Felsőház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-29 20:30 Blue Boys 2 - 2 VINCENT MADDOX 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Oswald Dániel
2022-11-29 21:15 Tepsi Fc 2 - 9 Fröccsös Döme 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Oswald Dániel
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-20 21:15 CsepelBarca 4 - 3 Gagyesz FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-18 20:30 MCC Aranycsapat 3 - 3 BTH FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-27 21:15 Gagyesz FC 3 - 1 MCC Aranycsapat 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-25 20:30 BTH FC 5 - 6 CsepelBarca 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-08 20:30 CsepelBarca 4 - 0 MCC Aranycsapat 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-11-08 21:15 BTH FC 1 - 2 Gagyesz FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-15 20:30 MCC Aranycsapat 2 - 5 CsepelBarca 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2022-11-15 21:15 Gagyesz FC 4 - 5 BTH FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
Rájátszás - Alsóház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-22 20:30 CsepelBarca 0 - 3 BTH FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-11-22 21:15 MCC Aranycsapat 4 - 3 Gagyesz FC 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szilágyi Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-29 20:30 BTH FC 4 - 1 MCC Aranycsapat 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Oláh Krisztián
2022-11-29 21:15 Gagyesz FC 4 - 5 CsepelBarca 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Oláh Krisztián
© 2022 MLSZ - FociOne