1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-21 19:00 MBA 5 - 2 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-09-21 19:45 Willem I 0 - 4 Másnapos Haverek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-09-21 20:30 Majd mi 2 - 4 Talpas Sir 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-09-21 21:15 Szentek 2 - 1 Maiconzerv FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-28 19:00 Willem I 0 - 0 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-09-28 19:45 Majd mi 0 - 3 MBA 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-09-28 20:30 Szentek 3 - 3 Másnapos Haverek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-09-28 21:15 Maiconzerv FC 1 - 1 Talpas Sir 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-05 19:00 Majd mi 4 - 3 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2022-10-05 19:45 Talpas Sir 3 - 2 Másnapos Haverek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2022-10-05 20:30 Szentek 8 - 2 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2022-10-05 21:15 Maiconzerv FC 4 - 1 MBA 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-12 19:00 Szentek 2 - 3 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2022-10-12 19:45 Talpas Sir 4 - 0 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2022-10-12 20:30 Másnapos Haverek 2 - 1 MBA 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2022-10-12 21:15 Maiconzerv FC 4 - 1 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-19 19:00 Talpas Sir 4 - 2 Szentek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-10-19 19:45 Másnapos Haverek 2 - 1 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-10-19 20:30 Maiconzerv FC 6 - 3 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-10-19 21:15 MBA 1 - 2 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-26 19:00 Talpas Sir 3 - 1 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2022-10-26 19:45 Másnapos Haverek 5 - 3 Maiconzerv FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2022-10-26 20:30 MBA 5 - 3 Szentek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2022-10-26 21:15 Willem I 4 - 1 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-02 19:00 Másnapos Haverek 2 - 1 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-11-02 19:45 MBA 2 - 2 Talpas Sir 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-11-02 20:30 Willem I 1 - 2 Maiconzerv FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-11-02 21:15 Majd mi 4 - 2 Szentek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-28 21:15 Maiconzerv FC 1 - 1 Talpas Sir 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-12 20:30 Másnapos Haverek 2 - 1 MBA 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-05 19:45 Talpas Sir 3 - 2 Másnapos Haverek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-05 21:15 MBA 1 - 4 Maiconzerv FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-02 19:45 MBA 2 - 2 Talpas Sir 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-11-02 19:45 Másnapos Haverek 5 - 3 Maiconzerv FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-09 19:00 Maiconzerv FC 4 - 1 Másnapos Haverek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-11-09 19:45 Talpas Sir 5 - 6 MBA 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
Rájátszás - Felsőház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-16 20:30 Talpas Sir 1 - 4 Maiconzerv FC 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-11-16 21:15 MBA 2 - 4 Másnapos Haverek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-23 19:45 Maiconzerv FC 1 - 1 MBA 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-11-23 20:30 Másnapos Haverek 5 - 2 Talpas Sir 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-28 19:00 Willem I 0 - 0 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-11-02 21:15 Majd mi 4 - 2 Szentek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-05 19:00 Pesti Melasz 3 - 4 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-05 20:30 Szentek 8 - 2 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-12 19:00 Szentek 2 - 3 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-26 21:15 Majd mi 1 - 4 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-09 20:30 Pesti Melasz 3 - 2 Szentek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-11-09 21:15 Willem I 2 - 1 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
Rájátszás - Alsóház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-16 19:00 Pesti Melasz 1 - 0 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2022-11-16 19:45 Szentek 2 - 3 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-23 19:00 Majd mi 3 - 2 Pesti Melasz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-11-23 21:15 Willem I 1 - 1 Szentek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
© 2022 MLSZ - FociOne