1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-09-22 20:30 Banán 3 - 4 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-22 20:30 BSZDKK 2 - 5 Műfüvesek ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-22 21:15 Bosch Hatvan 3 - 6 Sasok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-22 21:15 FCFC 3 - 4 Keszü FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-09-29 20:30 BSZDKK 7 - 2 Banán ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-29 20:30 FCFC 2 - 7 Sasok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-29 21:15 Keszü FC 2 - 10 Műfüvesek ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-09-29 21:15 Bosch Hatvan 5 - 0 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-10-06 20:30 BSZDKK 1 - 5 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-06 20:30 FCFC 2 - 1 Bosch Hatvan ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-06 21:15 Keszü FC 3 - 5 Banán ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-06 21:15 Műfüvesek 7 - 5 Sasok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-10-13 20:30 Keszü FC 0 - 5 BSZDKK ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-13 20:30 Sasok 10 - 4 Banán ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-13 21:15 Műfüvesek 4 - 3 Bosch Hatvan ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-13 21:15 FCFC 1 - 4 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-10-20 20:30 Keszü FC 3 - 4 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-20 20:30 Műfüvesek 4 - 2 FCFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-20 21:15 Sasok 14 - 3 BSZDKK ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-20 21:15 Banán 3 - 4 Bosch Hatvan ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-10-27 20:30 Sasok 8 - 0 Keszü FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-27 20:30 Banán 3 - 2 FCFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-27 21:15 Bosch Hatvan 1 - 1 BSZDKK ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-10-27 21:15 Műfüvesek 1 - 2 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-03 20:30 Bosch Hatvan 4 - 6 Keszü FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-11-03 20:30 Sasok 8 - 2 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-11-03 21:15 BSZDKK 3 - 4 FCFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2020-11-03 21:15 Banán 5 - 3 Műfüvesek ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 2. csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-10 20:30 Keszü FC 0 - 5 FCFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
2020-11-10 21:15 Bosch Hatvan 4 - 7 BSZDKK ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
Rájátszás - Alsóház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 2. csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-17 20:30 Bosch Hatvan - Keszü FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
2020-11-17 21:15 BSZDKK - FCFC ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
Rájátszás - Alsóház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 2. csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-24 20:30 FCFC - Bosch Hatvan ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
2020-11-24 21:15 Keszü FC - BSZDKK ELTE Mérnök utcai sporttelep - 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
Rájátszás - Felsőház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 2. csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-10 20:30 Műfüvesek 6 - 4 Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szűcs Péter
2020-11-10 21:15 Banán 4 - 8 Sasok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szűcs Péter
Rájátszás - Felsőház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 2. csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-17 20:30 Banán - Műfüvesek ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szűcs Péter
2020-11-17 21:15 Sasok - Öregekotthona ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szűcs Péter
Rájátszás - Felsőház - PLUHÁR LIGA 2020 ŐSZ / KEDD 2. csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2020-11-24 20:30 Öregekotthona - Banán ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szűcs Péter
2020-11-24 21:15 Műfüvesek - Sasok ELTE Mérnök utcai sporttelep - 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szűcs Péter
© 2021 MLSZ - FociOne