1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-21 19:00 Abszint Alakulat 8 - 1 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-09-21 19:45 El Perro 0 - 4 Fogdmegasöröm 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-09-21 20:30 Dead Wombats 3 - 14 BENCH 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-09-21 21:15 BékésJabba 1 - 9 DikkeTitten 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-28 19:00 Dead Wombats 3 - 8 Abszint Alakulat 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-09-28 19:45 El Perro 5 - 2 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-09-28 20:30 BékésJabba 0 - 10 Fogdmegasöröm 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-09-28 21:15 DikkeTitten 1 - 8 BENCH 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-05 19:00 BékésJabba 0 - 8 El Perro 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-10-05 19:45 DikkeTitten 1 - 2 Abszint Alakulat 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-10-05 20:30 Dead Wombats 3 - 2 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-10-05 21:15 BENCH 2 - 4 Fogdmegasöröm 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-12 19:00 DikkeTitten 5 - 4 Dead Wombats 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-10-12 19:45 Fogdmegasöröm 4 - 1 Abszint Alakulat 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-10-12 20:30 BENCH 9 - 2 El Perro 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-10-12 21:15 BékésJabba 2 - 3 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-19 19:00 BENCH 14 - 1 BékésJabba 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-10-19 19:45 Fogdmegasöröm 2 - 0 Dead Wombats 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-10-19 20:30 DikkeTitten 6 - 2 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-10-19 21:15 Abszint Alakulat 4 - 5 El Perro 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-26 19:00 Fogdmegasöröm 3 - 0 DikkeTitten 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-26 19:45 BENCH 8 - 1 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-10-26 20:30 Abszint Alakulat 14 - 0 BékésJabba 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-10-26 21:15 El Perro 5 - 2 Dead Wombats 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-02 19:00 Fogdmegasöröm 3 - 0 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-11-02 19:45 Dead Wombats 11 - 3 BékésJabba 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-11-02 20:30 El Perro 8 - 4 DikkeTitten 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-11-02 21:15 Abszint Alakulat 1 - 11 BENCH 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-21 19:45 Fogdmegasöröm 4 - 0 El Perro 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-11-02 21:15 Abszint Alakulat 1 - 11 BENCH 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-05 21:15 BENCH 2 - 4 Fogdmegasöröm 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-19 21:15 El Perro 5 - 4 Abszint Alakulat 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-12 19:45 Abszint Alakulat 1 - 4 Fogdmegasöröm 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-12 20:30 El Perro 2 - 9 BENCH 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-09 19:45 Fogdmegasöröm 2 - 0 Abszint Alakulat 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-11-09 21:15 BENCH 3 - 3 El Perro 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
Rájátszás - Felsőház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-16 20:30 Abszint Alakulat 1 - 5 El Perro 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-11-16 21:15 Fogdmegasöröm 0 - 4 BENCH 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-23 19:00 El Perro 3 - 5 Fogdmegasöröm 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-11-23 19:45 BENCH 6 - 3 Abszint Alakulat 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-09-21 21:15 BékésJabba 1 - 9 DikkeTitten 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-05 20:30 APG FC 2 - 3 Dead Wombats 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-12 19:00 DikkeTitten 5 - 4 Dead Wombats 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-10-12 21:15 BékésJabba 2 - 3 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-10-19 20:30 DikkeTitten 6 - 2 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2022-11-02 19:45 Dead Wombats 11 - 3 BékésJabba 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-09 19:00 APG FC 1 - 1 BékésJabba 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
2022-11-09 20:30 Dead Wombats 4 - 7 DikkeTitten 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sóvári Dániel
Rájátszás - Alsóház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-16 19:00 DikkeTitten 11 - 1 BékésJabba 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2022-11-16 19:45 Dead Wombats 10 - 5 APG FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2022-11-23 20:30 BékésJabba 3 - 7 Dead Wombats 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2022-11-23 21:15 APG FC 0 - 6 DikkeTitten 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
© 2022 MLSZ - FociOne