1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-09 17:30 Régi idők focija 9 - 0 Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-09 17:30 TOTYFC 5 - 11 Körhinta FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-09 18:15 Fővárosi Agglomerációs SZövetség 6 - 0 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-09 18:15 Fanatic 4 - 3 TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-09 19:00 Vitt Volna a Fradi 5 - 1 Urak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-09 19:00 Tempo Beton 3 - 2 Kóklerek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-16 17:30 Vitt Volna a Fradi 1 - 10 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-16 17:30 Fanatic 3 - 3 Urak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-16 18:15 Fővárosi Agglomerációs SZövetség 0 - 2 Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-16 18:15 TOTYFC 5 - 3 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-16 19:00 Tempo Beton 2 - 7 Körhinta FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-16 19:00 Kóklerek 5 - 7 TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-23 17:30 TOTYFC 2 - 10 Fővárosi Agglomerációs SZövetség ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-23 17:30 Vitt Volna a Fradi 2 - 2 Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-23 18:15 Fanatic 1 - 8 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-23 18:15 Kóklerek 3 - 6 Urak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-23 19:00 Tempo Beton 3 - 5 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-23 19:00 TótÉk 2 - 4 Körhinta FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-30 17:30 Tempo Beton 4 - 2 Fővárosi Agglomerációs SZövetség ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-30 17:30 TOTYFC 2 - 3 Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-30 18:15 Fanatic 3 - 1 Vitt Volna a Fradi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-30 18:15 TótÉk 3 - 4 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-30 19:00 Kóklerek 3 - 9 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-04-30 19:00 Körhinta FC 3 - 2 Urak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-07 17:30 Kóklerek 3 - 2 Vitt Volna a Fradi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-07 17:30 Körhinta FC 3 - 9 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-07 18:15 Tempo Beton 3 - 4 TOTYFC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-07 18:15 Fanatic 8 - 4 Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-07 19:00 TótÉk 2 - 1 Fővárosi Agglomerációs SZövetség ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-07 19:00 Urak 3 - 3 Szoci Foci ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-14 17:30 Kóklerek 4 - 2 Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-14 17:30 Urak 4 - 4 Fővárosi Agglomerációs SZövetség ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-14 18:15 TótÉk 5 - 4 TOTYFC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-14 18:15 Szoci Foci 1 - 10 Régi idők focija ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-14 19:00 Körhinta FC 2 - 3 Vitt Volna a Fradi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-14 19:00 Tempo Beton 1 - 6 Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-21 17:30 Urak - TOTYFC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-05-21 17:30 Szoci Foci 4 - 1 Vitt Volna a Fradi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2024-05-21 19:00 TótÉk 7 - 2 Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-05-21 19:00 Régi idők focija 3 - 0 Fővárosi Agglomerációs SZövetség ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2024-06-25 19:00 Körhinta FC - Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-25 19:00 Kóklerek - Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-28 17:30 Körhinta FC 2 - 4 Kóklerek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-28 17:30 TótÉk 1 - 5 Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-28 18:15 Szoci Foci 2 - 2 Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-28 18:15 Régi idők focija 9 - 3 TOTYFC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-28 19:00 Urak 4 - 3 Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya BLSZ játékvezető
2024-05-28 19:00 Fővárosi Agglomerációs SZövetség 6 - 4 Vitt Volna a Fradi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya BLSZ játékvezető
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-04 17:30 Urak - TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-04 17:30 Vitt Volna a Fradi - TOTYFC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2024-06-04 18:15 Szoci Foci - Kóklerek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-04 18:15 Fővárosi Agglomerációs SZövetség - Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2024-06-04 19:00 Körhinta FC - Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-04 19:00 Régi idők focija - Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-11 17:30 Szoci Foci - Körhinta FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-11 17:30 TOTYFC - Fanatic ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2024-06-11 18:15 Urak - Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-11 18:15 Fővárosi Agglomerációs SZövetség - Kóklerek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2024-06-11 19:00 Régi idők focija - TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-11 19:00 Vitt Volna a Fradi - Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-18 17:30 Szoci Foci - Szakadagát FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-18 17:30 Vitt Volna a Fradi - TótÉk ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2024-06-18 18:15 Régi idők focija - Urak ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-18 18:15 TOTYFC - Kóklerek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
2024-06-18 19:00 Fővárosi Agglomerációs SZövetség - Körhinta FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-18 19:00 Fanatic - Tempo Beton ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 2. pálya -
© 2024 MLSZ - FociOne