1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-11 19:00 Retek FC 3 - 8 Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2024-04-11 19:45 Gang Békéscsaba 3 - 4 NIX NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2024-04-11 20:30 Hanyag Elegancia 4 - 2 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2024-04-11 21:15 Ultimate Team FC 0 - 3 Lázadók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Harmath Zsolt
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-18 19:00 Hanyag Elegancia 2 - 1 Retek FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Bárdi Gábor
2024-04-18 19:45 Gang Békéscsaba 3 - 6 Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Bárdi Gábor
2024-04-18 20:30 Ultimate Team FC 0 - 7 NIX NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Bárdi Gábor
2024-04-18 21:15 Lázadók 6 - 2 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Bárdi Gábor
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-25 19:00 Ultimate Team FC 3 - 3 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya dr. Sipos László
2024-04-25 19:45 Lázadók 2 - 3 Retek FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya dr. Sipos László
2024-04-25 20:30 Hanyag Elegancia 1 - 7 Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya dr. Sipos László
2024-04-25 21:15 1860 Kisfröccs 1 - 8 NIX NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya dr. Sipos László
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-02 19:00 Lázadók 3 - 3 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-02 19:45 1860 Kisfröccs 7 - 2 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-02 20:30 NIX 4 - 4 Retek FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-02 21:15 Ultimate Team FC 2 - 10 Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-09 19:00 1860 Kisfröccs 8 - 2 Ultimate Team FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Tóth Károly
2024-05-09 19:45 NIX 9 - 1 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Tóth Károly
2024-05-09 20:30 Lázadók 5 - 5 Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Tóth Károly
2024-05-09 21:15 Retek FC 4 - 2 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Tóth Károly
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-16 19:00 NIX 1 - 2 Lázadók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2024-05-16 19:45 1860 Kisfröccs 0 - 11 Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2024-05-16 20:30 Retek FC 11 - 2 Ultimate Team FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Takács Zoltán
2024-05-16 21:15 Gang Békéscsaba 0 - 3 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Takács Zoltán
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-23 19:00 NIX 4 - 2 Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-23 19:45 Retek FC 4 - 2 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-23 20:30 Gang Békéscsaba 0 - 8 Lázadók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-23 21:15 Hanyag Elegancia 3 - 0 Ultimate Team FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-25 20:30 Vasas All Stars 7 - 1 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya dr. Sipos László
2024-05-16 19:00 NIX 1 - 2 Lázadók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Takács Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-02 19:00 Hanyag Elegancia 3 - 3 Lázadók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-23 19:00 Vasas All Stars 2 - 4 NIX NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-09 19:45 NIX 9 - 1 Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Tóth Károly
2024-05-09 20:30 Lázadók 5 - 5 Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Tóth Károly
Rájátszás - Felsőház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-30 20:30 Hanyag Elegancia - Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
2024-05-30 21:15 Lázadók - NIX NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-06 19:00 NIX - Vasas All Stars NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
2024-06-06 19:45 Lázadók - Hanyag Elegancia NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-13 20:30 Vasas All Stars - Lázadók NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
2024-06-13 21:15 Hanyag Elegancia - NIX NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-25 19:00 Ultimate Team FC 3 - 3 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya dr. Sipos László
2024-05-23 19:45 Retek FC 4 - 2 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-02 19:45 1860 Kisfröccs 7 - 2 Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-16 20:30 Retek FC 11 - 2 Ultimate Team FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Takács Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-09 19:00 1860 Kisfröccs 8 - 2 Ultimate Team FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Weinber Péter
2024-05-09 21:15 Gang Békéscsaba 2 - 4 Retek FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya Tóth Károly
Rájátszás - Alsóház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-30 19:00 Gang Békéscsaba - 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
2024-06-20 19:45 Ultimate Team FC - Retek FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-06 20:30 1860 Kisfröccs - Retek FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
2024-06-06 21:15 Gang Békéscsaba - Ultimate Team FC NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-13 20:30 Retek FC - Gang Békéscsaba NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
2024-06-13 21:15 Ultimate Team FC - 1860 Kisfröccs NKE Ludovika Campus - műfüves labdarúgó pályák - 1. pálya -
© 2024 MLSZ - FociOne