1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-11 20:30 Willem I 4 - 2 CsakaBőr 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vasszi Gábor
2024-04-11 20:30 FCF 5 - 3 Budai Ászok 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2024-04-11 21:15 Majd mi 0 - 9 Jogo Bonito 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vasszi Gábor
2024-04-11 21:15 FC Fejvadász 4 - 3 Névtelenek 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-18 20:30 FCF 3 - 3 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2024-04-18 20:30 FC Fejvadász 2 - 2 Jogo Bonito 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vasszi Gábor
2024-04-18 21:15 Majd mi 1 - 4 CsakaBőr 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Knapp Tibor
2024-04-18 21:15 Névtelenek 6 - 4 Budai Ászok 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vasszi Gábor
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-25 20:30 FC Fejvadász 3 - 2 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Csolti Zoltán
2024-04-25 20:30 FCF 1 - 3 CsakaBőr 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Czeglédi László
2024-04-25 21:15 Névtelenek 2 - 1 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Csolti Zoltán
2024-04-25 21:15 Budai Ászok 3 - 0 Jogo Bonito 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Czeglédi László
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-02 20:30 Névtelenek 6 - 3 FCF 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bárdi Gábor
2024-05-02 20:30 Jogo Bonito 5 - 2 Willem I 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya ifj. Bárdi Gábor
2024-05-02 21:15 Budai Ászok 4 - 4 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bárdi Gábor
2024-05-02 21:15 FC Fejvadász 6 - 1 CsakaBőr 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya ifj. Bárdi Gábor
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-09 20:30 Budai Ászok 4 - 6 FC Fejvadász 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2024-05-09 20:30 Névtelenek 4 - 3 CsakaBőr 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Csolti Zoltán
2024-05-09 21:15 Jogo Bonito 3 - 2 FCF 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2024-05-09 21:15 Willem I 3 - 0 Majd mi 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Csolti Zoltán
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-16 20:30 Jogo Bonito 5 - 1 Névtelenek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-16 20:30 Willem I 0 - 2 FC Fejvadász 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-16 21:15 Budai Ászok 7 - 11 CsakaBőr 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-16 21:15 Majd mi 3 - 4 FCF 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-23 20:30 Jogo Bonito 0 - 1 CsakaBőr 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2024-05-23 20:30 Majd mi 2 - 6 Névtelenek 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bárdi Gábor
2024-05-23 21:15 Willem I 1 - 3 Budai Ászok 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2024-05-23 21:15 FCF 4 - 1 FC Fejvadász 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bárdi Gábor
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-11 21:15 FC Fejvadász 4 - 3 Névtelenek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-23 20:30 Jogo Bonito 0 - 1 CsakaBőr 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-18 20:30 FC Fejvadász 2 - 2 Jogo Bonito 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-09 20:30 CsakaBőr 3 - 4 Névtelenek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-02 21:15 CsakaBőr 1 - 6 FC Fejvadász 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-16 20:30 Névtelenek 1 - 5 Jogo Bonito 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-30 20:30 Jogo Bonito - FC Fejvadász 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-30 21:15 Névtelenek - CsakaBőr 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-06 20:30 FC Fejvadász - CsakaBőr 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-06-06 21:15 Jogo Bonito - Névtelenek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-13 20:30 CsakaBőr - Jogo Bonito 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-06-13 21:15 Névtelenek - FC Fejvadász 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-11 20:30 FCF 5 - 3 Budai Ászok 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-09 21:15 Majd mi 0 - 3 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-18 20:30 Willem I 3 - 3 FCF 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-02 21:15 Budai Ászok 4 - 4 Majd mi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-16 21:15 Majd mi 3 - 4 FCF 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-23 21:15 Budai Ászok 3 - 1 Willem I 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 4. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-30 20:30 FCF - Majd mi 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-05-30 21:15 Willem I - Budai Ászok 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 5. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-06 20:30 Majd mi - Budai Ászok 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-06-06 21:15 FCF - Willem I 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 6. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-13 20:30 Budai Ászok - FCF 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2024-06-13 21:15 Willem I - Majd mi 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
© 2024 MLSZ - FociOne