1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-09 17:30 SZABADNAP 0 - 3 Tegnapra kéne ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-04-09 18:15 Visszatérők 3 - 5 Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-09 19:00 Paris Saint Bandi 4 - 5 Digital Thinkers ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-09 19:45 Gentlemen SC 9 - 4 Sötét Zala ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-09 20:30 BSC FC 3 - 1 Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-09 21:15 Tao Te Kings 0 - 6 1CE6 ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-16 17:30 Paris Saint Bandi 2 - 2 BSC FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-16 18:15 1CE6 7 - 2 Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-16 19:00 Gentlemen SC 4 - 2 Tegnapra kéne ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-16 19:45 Visszatérők 1 - 6 Digital Thinkers ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-16 20:30 Tao Te Kings 8 - 3 Sötét Zala ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-16 21:15 SZABADNAP 0 - 3 Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-23 17:30 Visszatérők 3 - 5 BSC FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-23 18:15 Blue Boys 3 - 3 Sötét Zala ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-23 19:00 Tao Te Kings 2 - 2 Tegnapra kéne ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-23 19:45 Paris Saint Bandi 3 - 0 Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-23 20:30 1CE6 1 - 5 Digital Thinkers ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-04-23 21:15 Gentlemen SC 3 - 0 SZABADNAP ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-30 17:30 Sötét Zala 5 - 1 Digital Thinkers ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-30 18:15 Blue Boys 2 - 1 Tegnapra kéne ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-30 19:00 Visszatérők 1 - 8 Paris Saint Bandi ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-30 19:45 Gentlemen SC 5 - 4 Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-30 20:30 1CE6 1 - 7 BSC FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
2024-04-30 21:15 Tao Te Kings 3 - 0 SZABADNAP ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Vugrinecz Mátyás
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-07 17:30 Blue Boys - SZABADNAP ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-05-07 18:15 Digital Thinkers 5 - 1 Tegnapra kéne ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-05-07 19:00 Visszatérők 4 - 2 Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-05-07 19:45 Sötét Zala 2 - 2 BSC FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-05-07 20:30 Tao Te Kings 4 - 8 Gentlemen SC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-05-07 21:15 1CE6 3 - 4 Paris Saint Bandi ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-14 17:30 Tegnapra kéne 0 - 2 BSC FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-14 18:15 1CE6 3 - 4 Visszatérők ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-14 19:00 Blue Boys 1 - 9 Gentlemen SC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-14 19:45 Tao Te Kings 5 - 3 Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-14 20:30 Sötét Zala 4 - 7 Paris Saint Bandi ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-14 21:15 Digital Thinkers - SZABADNAP ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-21 17:30 Tegnapra kéne 2 - 3 Paris Saint Bandi ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-21 18:15 Sötét Zala 0 - 4 Visszatérők ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-21 19:00 Blue Boys 4 - 6 Tao Te Kings ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-21 19:45 Digital Thinkers 2 - 3 Gentlemen SC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Kömpf Gyula
2024-05-21 21:15 BSC FC - SZABADNAP ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-11 21:15 1CE6 - Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-28 17:30 SZABADNAP 0 - 3 Paris Saint Bandi ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-05-28 18:15 Tegnapra kéne 1 - 0 Visszatérők ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-05-28 19:00 Blue Boys 3 - 3 Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-05-28 19:45 Sötét Zala 10 - 2 1CE6 ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-05-28 20:30 BSC FC 3 - 2 Gentlemen SC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
2024-05-28 21:15 Digital Thinkers 7 - 5 Tao Te Kings ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves Takács Zoltán
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-04 17:30 SZABADNAP - Visszatérők ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-04 18:15 Tegnapra kéne - 1CE6 ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-04 19:00 Digital Thinkers - Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-04 19:45 Sötét Zala - Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-04 20:30 BSC FC - Tao Te Kings ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-04 21:15 Paris Saint Bandi - Gentlemen SC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-11 17:30 Tegnapra kéne - Sötét Zala ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-11 18:15 BSC FC - Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-11 19:00 Gentlemen SC - Visszatérők ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-11 19:45 Digital Thinkers - Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-11 20:30 Paris Saint Bandi - Tao Te Kings ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-11 21:15 SZABADNAP - 1CE6 ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-18 17:30 SZABADNAP - Sötét Zala ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-18 18:15 Tegnapra kéne - Leányvár ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-18 19:00 Paris Saint Bandi - Blue Boys ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-18 19:45 Visszatérők - Tao Te Kings ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-18 20:30 Gentlemen SC - 1CE6 ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
2024-06-18 21:15 BSC FC - Digital Thinkers ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai kis műfüves -
© 2024 MLSZ - FociOne