1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-13 09:00 SZABADNAP 0 - 2 Lafayette ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű -
2024-04-13 09:45 KRE Főnixek 9 - 0 Kofola ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2024-04-13 10:30 In-Team 5 - 6 Coco Jumbo FC ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2024-04-13 11:15 HajCsatok 4 - 4 Bandó Karesz ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2024-04-13 12:00 Polszki 1 - 1 FC Torpedo ELTE Mérnök utcai sporttelep - Mérnök utcai sátras kis műfű Herbály Lajos
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-20 09:00 Polszki 3 - 0 SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-04-20 09:45 In-Team 3 - 2 FC Torpedo ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Jenei Krisztián
2024-04-20 10:30 HajCsatok 4 - 2 Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Jenei Krisztián
2024-04-20 11:15 KRE Főnixek 6 - 2 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Jenei Krisztián
2024-04-20 12:00 Coco Jumbo FC 4 - 1 Bandó Karesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Jenei Krisztián
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-04-27 09:00 In-Team 3 - 0 SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-04-27 09:45 Coco Jumbo FC 10 - 1 Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Károly Bálint
2024-04-27 10:30 Polszki 7 - 2 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Károly Bálint
2024-04-27 11:15 HajCsatok 6 - 1 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Károly Bálint
2024-04-27 12:00 Bandó Karesz 3 - 5 FC Torpedo ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Károly Bálint
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-04 09:00 FC Torpedo 8 - 0 Kofola ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-04 09:45 In-Team 1 - 5 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-04 10:30 HajCsatok 7 - 3 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-04 11:15 Coco Jumbo FC 5 - 5 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-04 12:00 Bandó Karesz 3 - 0 SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-11 09:00 In-Team 7 - 0 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Boros Roland
2024-05-11 09:45 FC Torpedo 1 - 3 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Boros Roland
2024-05-11 10:30 Coco Jumbo FC 3 - 1 HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Boros Roland
2024-05-11 11:15 Bandó Karesz 2 - 4 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Boros Roland
2024-05-11 12:00 Kofola 3 - 0 SZABADNAP ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-18 09:00 FC Torpedo 3 - 0 HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-05-18 09:45 Kofola 0 - 9 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-18 10:30 Coco Jumbo FC 3 - 0 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-05-18 11:15 Bandó Karesz 2 - 6 In-Team ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-18 12:00 SZABADNAP 0 - 3 KRE Főnixek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-05-25 09:00 Kofola 0 - 10 In-Team ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-25 09:45 Bandó Karesz 6 - 1 Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-25 10:30 FC Torpedo 2 - 0 Coco Jumbo FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-25 11:15 KRE Főnixek 0 - 1 Polszki ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya Herbály Lajos
2024-05-25 12:00 SZABADNAP 0 - 3 HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-01 09:00 FC Torpedo - Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-01 09:45 Kofola - Bandó Karesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-01 10:30 KRE Főnixek - In-Team ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-01 11:15 Polszki - HajCsatok ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-01 12:00 SZABADNAP 0 - 3 Coco Jumbo FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2024-06-08 09:00 Kofola - Lafayette ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-08 09:45 HajCsatok - In-Team ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-08 10:30 Polszki - Coco Jumbo FC ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-08 11:15 KRE Főnixek - Bandó Karesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
2024-06-08 12:00 SZABADNAP 0 - 3 FC Torpedo ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák - 1. pálya -
© 2024 MLSZ - FociOne