1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-06-14 19:00 Acrab 2 - 1 Keménydió 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2021-06-14 19:45 Panna 2 - 2 Csaba Gyöngyei MTE 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2021-06-14 20:30 BSC FC 3 - 4 Meglepetés 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2021-06-14 21:15 Maiconzerv FC 5 - 9 Régi idők... 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-06-21 19:00 Régi idők... 3 - 1 BSC FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2021-06-21 19:45 Meglepetés 4 - 4 Panna 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2021-06-21 20:30 Keménydió 4 - 4 Maiconzerv FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
2021-06-21 21:15 Csaba Gyöngyei MTE 0 - 2 Acrab 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-06-28 19:00 Acrab 4 - 1 Meglepetés 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-06-28 19:45 Panna 1 - 2 Régi idők... 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-06-28 20:30 BSC FC 1 - 2 Maiconzerv FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-06-28 21:15 Keménydió 1 - 1 Csaba Gyöngyei MTE 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-07-05 19:00 BSC FC 3 - 4 Keménydió 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-07-05 19:45 Maiconzerv FC 1 - 2 Panna 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-07-05 20:30 Régi idők... 3 - 1 Acrab 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-07-05 21:15 Meglepetés 2 - 5 Csaba Gyöngyei MTE 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-07-12 19:00 Keménydió 0 - 3 Meglepetés 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-12 19:45 Panna 6 - 3 BSC FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-12 20:30 Csaba Gyöngyei MTE 0 - 4 Régi idők... 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-12 21:15 Acrab 2 - 3 Maiconzerv FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-07-19 19:00 Panna 6 - 2 Keménydió 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-19 19:45 BSC FC 2 - 2 Acrab 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-19 20:30 Maiconzerv FC 4 - 0 Csaba Gyöngyei MTE 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-19 21:15 Régi idők... 1 - 5 Meglepetés 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-07-26 19:00 Acrab 3 - 5 Panna 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-26 19:45 Meglepetés 5 - 4 Maiconzerv FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-26 20:30 Csaba Gyöngyei MTE 0 - 2 BSC FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-07-26 21:15 Keménydió 3 - 2 Régi idők... 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-08-02 20:30 Régi idők... 2 - 2 Maiconzerv FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-08-02 21:15 Meglepetés 3 - 1 Panna 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-08-09 20:30 Maiconzerv FC 6 - 1 Panna 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-08-09 21:15 Régi idők... 4 - 3 Meglepetés 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-08-16 20:30 Meglepetés 3 - 3 Maiconzerv FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-08-16 21:15 Panna 1 - 6 Régi idők... 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-08-02 19:00 Csaba Gyöngyei MTE 0 - 1 BSC FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-08-02 19:45 Acrab 7 - 1 Keménydió 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-08-09 19:00 Acrab 2 - 3 Csaba Gyöngyei MTE 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-08-09 19:45 Keménydió 1 - 4 BSC FC 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-08-16 19:00 BSC FC 3 - 3 Acrab 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-08-16 19:45 Csaba Gyöngyei MTE 1 - 2 Keménydió 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
© 2022 MLSZ - FociOne