1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-05-31 17:30 Tünde Fc 4 - 6 Műfüvesek ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Gulyás Szabolcs
2021-05-31 18:15 Óbuda Betyars 4 - 3 Fröccsös Döme ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Gulyás Szabolcs
2021-05-31 19:00 VINCENT MADDOX 2 - 6 Kevert Pálesz ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Gulyás Szabolcs
2021-05-31 19:45 Royal Fresh 1 - 7 Remix ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Gulyás Szabolcs
2021-05-31 20:30 Bayern Zsolt 2 - 5 Analízis ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Gulyás Szabolcs
2021-05-31 21:15 Gizdálkodástudományi 6 - 4 Lady Doxy ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Gulyás Szabolcs
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-06-07 17:30 Analízis 5 - 2 Royal Fresh ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2021-06-07 18:15 Lady Doxy 5 - 4 Bayern Zsolt ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2021-06-07 19:00 Remix 2 - 3 VINCENT MADDOX ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2021-06-07 19:45 Kevert Pálesz 3 - 2 Óbuda Betyars ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2021-06-07 20:30 Fröccsös Döme 3 - 4 Tünde Fc ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
2021-06-07 21:15 Műfüvesek 6 - 4 Gizdálkodástudományi ELTE Bogdánfy úti műfüves pályák Takács Zoltán
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-06-14 19:00 Tünde Fc 2 - 3 Kevert Pálesz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2021-06-14 19:00 Bayern Zsolt 1 - 6 Gizdálkodástudományi 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-06-14 19:45 Óbuda Betyars 3 - 0 Remix 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2021-06-14 19:45 Műfüvesek 2 - 3 Fröccsös Döme 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Rózsa Norbert
2021-06-14 20:30 VINCENT MADDOX 1 - 2 Analízis 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2021-06-14 21:15 Royal Fresh 1 - 2 Lady Doxy 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-06-21 19:00 Bayern Zsolt 2 - 7 Műfüvesek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Gulyás Szabolcs
2021-06-21 19:00 Remix 2 - 1 Tünde Fc 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-06-21 19:45 Gizdálkodástudományi 6 - 5 Royal Fresh 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Gulyás Szabolcs
2021-06-21 19:45 Kevert Pálesz 6 - 3 Fröccsös Döme 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-06-21 20:30 Lady Doxy 5 - 4 VINCENT MADDOX 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Gulyás Szabolcs
2021-06-21 21:15 Analízis 1 - 5 Óbuda Betyars 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Gulyás Szabolcs
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-06-28 19:00 Tünde Fc 2 - 7 Analízis 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-06-28 19:00 Fröccsös Döme 6 - 3 Remix 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-06-28 19:45 Óbuda Betyars 1 - 5 Lady Doxy 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-06-28 19:45 Műfüvesek 1 - 2 Kevert Pálesz 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-06-28 20:30 VINCENT MADDOX 0 - 13 Gizdálkodástudományi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-06-28 21:15 Royal Fresh 1 - 4 Bayern Zsolt 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-07-05 19:00 Royal Fresh 2 - 1 Műfüvesek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-07-05 19:00 Analízis 4 - 4 Fröccsös Döme 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-07-05 19:45 Bayern Zsolt 1 - 7 VINCENT MADDOX 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-07-05 19:45 Remix 1 - 3 Kevert Pálesz 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-07-05 20:30 Gizdálkodástudományi 1 - 2 Óbuda Betyars 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-07-05 21:15 Lady Doxy 2 - 2 Tünde Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-07-12 19:00 Tünde Fc 3 - 5 Gizdálkodástudományi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-07-12 19:00 Fröccsös Döme 3 - 5 Lady Doxy 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-07-12 19:45 Óbuda Betyars 2 - 0 Bayern Zsolt 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-07-12 19:45 Műfüvesek 8 - 2 Remix 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-07-12 20:30 VINCENT MADDOX 3 - 2 Royal Fresh 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-07-12 21:15 Kevert Pálesz 3 - 1 Analízis 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
8. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-07-19 19:00 VINCENT MADDOX 4 - 1 Műfüvesek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2021-07-19 19:00 Lady Doxy 2 - 2 Kevert Pálesz 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-07-19 19:45 Royal Fresh 1 - 5 Óbuda Betyars 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2021-07-19 19:45 Analízis 3 - 4 Remix 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-07-19 20:30 Bayern Zsolt 1 - 7 Tünde Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2021-07-19 21:15 Gizdálkodástudományi 2 - 3 Fröccsös Döme 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
9. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-07-26 19:00 Tünde Fc 10 - 1 Royal Fresh 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bencsik Gergő
2021-07-26 19:00 Fröccsös Döme 6 - 3 Bayern Zsolt 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-07-26 19:45 Óbuda Betyars 5 - 3 VINCENT MADDOX 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bencsik Gergő
2021-07-26 19:45 Műfüvesek 4 - 0 Analízis 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-07-26 20:30 Remix 3 - 8 Lady Doxy 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bencsik Gergő
2021-07-26 21:15 Kevert Pálesz 4 - 1 Gizdálkodástudományi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bencsik Gergő
10. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-08-02 19:00 Óbuda Betyars 6 - 3 Műfüvesek 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2021-08-02 19:00 Gizdálkodástudományi 5 - 1 Remix 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2021-08-02 19:45 VINCENT MADDOX 2 - 0 Tünde Fc 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
2021-08-02 19:45 Lady Doxy 0 - 3 Analízis 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-08-02 20:30 Royal Fresh 1 - 4 Fröccsös Döme 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2021-08-02 21:15 Bayern Zsolt 3 - 6 Kevert Pálesz 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sarlak Farhang
11. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-08-09 19:00 Tünde Fc 2 - 6 Óbuda Betyars 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-08-09 19:00 Fröccsös Döme 1 - 8 VINCENT MADDOX 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2021-08-09 19:45 Analízis 1 - 4 Gizdálkodástudományi 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-08-09 19:45 Műfüvesek 2 - 6 Lady Doxy 2. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2021-08-09 20:30 Remix 2 - 4 Bayern Zsolt 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
2021-08-09 21:15 Kevert Pálesz 1 - 0 Royal Fresh 1. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Bartos Zoltán
© 2021 MLSZ - FociOne