1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-09-21 20:30 Statikus Gumirugók 0 - 10 MFA-JOJO 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Piri Kata
2021-09-21 20:30 Szinevér SE 12 - 4 FeketeSereg 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
2021-09-21 21:15 PSZF SE 0 - 3 Budakalász Butterflies 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-09-21 21:15 0kontroll 1 - 3 Kevert Pálesz 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-09-28 20:30 Kevert Pálesz 2 - 0 Szinevér SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Piri Kata
2021-09-28 20:30 Budakalász Butterflies 2 - 1 Statikus Gumirugók 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2021-09-28 21:15 FeketeSereg 3 - 0 PSZF SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-09-28 21:15 MFA-JOJO 5 - 4 0kontroll 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-10-05 20:30 Statikus Gumirugók 1 - 1 FeketeSereg 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
2021-10-05 20:30 Szinevér SE 5 - 3 0kontroll 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2021-10-05 21:15 PSZF SE 1 - 5 Kevert Pálesz 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
2021-10-05 21:15 MFA-JOJO 7 - 4 Budakalász Butterflies 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-10-12 20:45 Szinevér SE 11 - 6 MFA-JOJO 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Piri Kata
2021-10-12 20:45 Kevert Pálesz 1 - 2 Statikus Gumirugók 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-10-12 21:30 0kontroll 4 - 6 PSZF SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Piri Kata
2021-10-12 21:30 FeketeSereg 0 - 6 Budakalász Butterflies 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-10-19 20:30 Statikus Gumirugók - 0kontroll 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-10-19 20:30 Budakalász Butterflies - Kevert Pálesz 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-10-19 21:15 PSZF SE - Szinevér SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-10-19 21:15 MFA-JOJO - FeketeSereg 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-10-26 20:30 PSZF SE - MFA-JOJO 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-10-26 20:30 0kontroll - Budakalász Butterflies 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-10-26 21:15 Szinevér SE - Statikus Gumirugók 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-10-26 21:15 Kevert Pálesz - FeketeSereg 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-11-02 20:30 Statikus Gumirugók - PSZF SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-11-02 20:30 Budakalász Butterflies - Szinevér SE 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-11-02 21:15 FeketeSereg - 0kontroll 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-11-02 21:15 MFA-JOJO - Kevert Pálesz 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
© 2021 MLSZ - FociOne