1. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-09-21 20:30 Statikus Gumirugók 0 - 10 MFA-JOJO 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Piri Kata
2021-09-21 20:30 Szinevér SE 12 - 4 Fekete Sereg 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
2021-09-21 21:15 0kontroll 1 - 3 Kevert Pálesz 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Majer Zsolt
2021-11-03 21:15 PSZF SE 3 - 5 Budakalász Butterflies 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-09-28 20:30 Kevert Pálesz 2 - 0 Szinevér SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Piri Kata
2021-09-28 20:30 Budakalász Butterflies 2 - 1 Statikus Gumirugók 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2021-09-28 21:15 MFA-JOJO 5 - 4 0kontroll 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2021-11-03 19:30 Fekete Sereg 6 - 6 PSZF SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Weinber Péter
3. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-10-05 20:30 Statikus Gumirugók 1 - 1 Fekete Sereg 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
2021-10-05 20:30 Szinevér SE 5 - 3 0kontroll 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2021-10-05 21:15 PSZF SE 1 - 5 Kevert Pálesz 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Sturm Gergely
2021-10-05 21:15 MFA-JOJO 7 - 4 Budakalász Butterflies 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
4. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-10-12 20:45 Szinevér SE 11 - 6 MFA-JOJO 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Piri Kata
2021-10-12 20:45 Kevert Pálesz 1 - 2 Statikus Gumirugók 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-10-12 21:30 0kontroll 4 - 6 PSZF SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Piri Kata
2021-10-12 21:30 Fekete Sereg 0 - 6 Budakalász Butterflies 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
5. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-10-19 20:30 Statikus Gumirugók 5 - 3 0kontroll 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2021-10-19 20:30 Budakalász Butterflies 4 - 2 Kevert Pálesz 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2021-10-19 21:15 PSZF SE 0 - 7 Szinevér SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2021-10-19 21:15 MFA-JOJO 4 - 2 Fekete Sereg 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
6. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-10-26 20:30 PSZF SE 1 - 2 MFA-JOJO 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-10-26 20:30 0kontroll 1 - 1 Budakalász Butterflies 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
2021-10-26 21:15 Szinevér SE 6 - 1 Statikus Gumirugók 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-10-26 21:15 Kevert Pálesz 5 - 2 Fekete Sereg 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Vugrinecz Mátyás
7. Forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-11-02 20:30 Statikus Gumirugók 0 - 3 PSZF SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-11-02 20:30 Budakalász Butterflies 4 - 1 Szinevér SE 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
2021-11-02 21:15 Fekete Sereg 2 - 7 0kontroll 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-11-02 21:15 MFA-JOJO 2 - 4 Kevert Pálesz 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Németh Béla
Rájátszás - Felsőház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-11-09 20:30 Budakalász Butterflies 3 - 5 Szinevér SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
2021-11-09 21:15 Kevert Pálesz 5 - 5 MFA-JOJO 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Harmath Zsolt
Rájátszás - Felsőház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-11-16 20:30 Kevert Pálesz 2 - 1 Budakalász Butterflies 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
2021-11-16 21:15 MFA-JOJO 3 - 8 Szinevér SE 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Róka Márton
Rájátszás - Felsőház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-11-23 20:30 Szinevér SE 5 - 2 Kevert Pálesz 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szongoth Mátyás
2021-11-23 21:15 Budakalász Butterflies 2 - 2 MFA-JOJO 3. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Szongoth Mátyás
Rájátszás - Alsóház csoport - 1. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-11-09 20:30 0kontroll 2 - 2 Statikus Gumirugók 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
2021-11-09 21:15 PSZF SE 3 - 0 Fekete Sereg 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Takács Zoltán
Rájátszás - Alsóház csoport - 2. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-11-16 20:30 0kontroll 8 - 5 PSZF SE 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
2021-11-16 21:15 Statikus Gumirugók 0 - 3 Fekete Sereg 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya -
Rájátszás - Alsóház csoport - 3. forduló
Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat Helyszín, pálya Játékvezető
2021-11-23 20:30 PSZF SE 2 - 3 Statikus Gumirugók 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
2021-11-23 21:15 Fekete Sereg 2 - 0 0kontroll 4. pálya - Pluhár István Labdarúgópálya Herbály Lajos
© 2022 MLSZ - FociOne